Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Kino Třeboň - program červen 2017

Program třeboňského kina Světozor v červnu 2017.

Květnový program v kině Světozor, Masarykovo náměstí 1, Třeboň

 

čt 1

 

17:00

 

Šmoulové: Zapomenutá vesnice 2D animovaný Kelly Asbury USA D
    20:00 Strážci galaxie vol. 2 2D dobrodružný James Gunn USA D
2 17:00 Anděl páně 2 2D pohádka Jiří Strach ČR CZ
    20:00 Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta 3D dobrodružný J.Ronning, E.Sandberg USA D
so 3 17:00 Mimi šéf 2D animovaný Tom McGrath USA D
    20:00 Z Paříže doPaříže 2D drama Christian Duguay Fr, Kanada D
ne 4 17:00 Příšerky pod hladinou 2D animovaný Julio Soto Gurpide Španělsko D
    20:00 Špunti na vodě 2D komedie Jiří Chlumský ČR CZ
po 5 17:00 Sully: Zázrak na řece Hudson 2D drama Clint Eastwood USA T
    20:00 Wonder Woman 3D dobrodružný Patty Jenkins USA D
út 6 17:00 Zahradnictví: Rodinný přítel 2D drama Jan Hřebejk ČR, SR CZ
    20:00 Strážci galaxie vol. 2 3D dobrodružný James Gunn USA D
st 7 17:00 Z Paříže doPaříže 2D drama Christian Duguay Fr, Kanada D
    20:00 Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta 2D dobrodružný J.Ronning, E.Sandberg USA D
čt 8 17:00 Bába z ledu 2D komedie Bohdan Sláma ČR CZ
    20:00 Smrtihlav 2D drama Cédric Jimenez Francie, VB T
9 17:00 Mimi šéf 2D animovaný Tom McGrath USA D
    20:00 Mumie 3D sci-fi Alex Kurtzman USA D
so 10  17:00 Šmoulové: Zapomenutá vesnice 2D animovaný Kelly Asbury USA D
    20:00 Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta 3D dobrodružný J.Ronning, E.Sandberg USA D
ne 11 17:00 Příšerky pod hladinou 2D animovaný Julio Soto Gurpide Španělsko D
    20:00 Zahradnictví: Rodinný přítel 2D drama Jan Hřebejk ČR, SR CZ
po 12 17:00 Špunti na vodě 2D komedie Jiří Chlumský ČR CZ
    20:00 La La Land 2D romantický Damien Chazelle USA T
út 13 17:00 Masaryk 2D drama Julius Ševčík ČR, SR CZ
    20:00 Wonder Woman 2D dobrodružný Patty Jenkins USA D
st 14 17:00 Rychle a zběsile 8 2D thriller F. Gary Gray USA, Jap T
    20:00 Vetřelec: Covenant 2D sci-fi Ridley Scott USA T
čt 15 17:00 Zahradnictví: Rodinný přítel 2D drama Jan Hřebejk ČR, SR CZ
    20:00 Pobřežní hlídka 2D komedie Seth Gordon USA T
16 17:00 Auta 3 2D animovaný Brian Fee USA D
    20:00 Smrtihlav 2D drama Cédric Jimenez Francie, VB T
so 17 17:00 Šmoulové: Zapomenutá vesnice 2D animovaný Kelly Asbury USA D
    20:00 Mumie 2D sci-fi Alex Kurtzman USA D
ne 18 17:00 Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta 3D dobrodružný J.Ronning, E.Sandberg USA D
    20:00 Pobřežní hlídka 2D komedie Seth Gordon USA T
po 19 17:00 Bezva ženská na krku 2D komedie Tomáš Hoffman ČR CZ
    20:00 Extrémní rychlost 2D thriller Antonio Negret Francie T
út 20 17:00 Špunti na vodě 2D komedie Jiří Chlumský ČR CZ
    20:00 Lady Macbeth 2D drama William Oldroyd VB  T
st 21 17:00 Všechno nebo nic 2D komedie Marta Ferencová ČR CZ
    20:00 Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta 2D dobrodružný J.Ronning, E.Sandberg USA D
čt 22 17:00 Pobřežní hlídka 2D komedie Seth Gordon USA T
    20:00 Vetřelec: Covenant 2D sci-fi Ridley Scott USA T
23 17:00 Transformers: Poslední rytíř 3D sci-fi Michael Bay USA D
    20:00 Holky na tahu 2D komedie Lucia Aniello USA T
so 24 17:00 Auta 3 2D animovaný Brian Fee USA D
    20:00 Zahradnictví: Rodinný přítel 2D drama Jan Hřebejk ČR, SR CZ
ne 25 17:00 Anděl páně 2 2D pohádka Jiří Strach ČR CZ
    20:00 Transformers: Poslední rytíř 2D sci-fi Michael Bay USA D
po 26 17:00 Masaryk 2D drama Julius Ševčík ČR, SR CZ
    20:00 Špunti na vodě 2D komedie Jiří Chlumský ČR CZ
út 27 17:00 Zahradnictví: Rodinný přítel 2D drama Jan Hřebejk ČR, SR CZ
    20:00 Transformers: Poslední rytíř 3D sci-fi Michael Bay USA D
st 28 17:00 Rychle a zběsile 8 2D thriller F. Gary Gray USA, Jap T
    20:00 Holky na tahu 2D komedie Lucia Aniello USA T
čt 29 17:00 Já, Padouch 3 2D animovaný K.Balda, P.Coffin USA D
    20:00 Všechno, úplně všechno 2D romantický Stella Meghie USA T
30 17:00 Já, Padouch 3 3D animovaný K.Balda, P.Coffin USA D
    20:00 Zahradnictví: Rodinný přítel 2D drama Jan Hřebejk ČR, SR CZ

 

 Senior klub: 

každé pondělí od 17:00 hod. film se seniorskou slevou     

         
V červnu uvedeme se slevou filmy: Masaryk, Bezva ženská na krku, Špunti na vodě, Sully: Zázrak na řece Hudson  
Premiéry: Z Paříže do Paříže, Pobřežní hlídka, Já Padouch 3            
Akce: 1.6. ke dni dětí film Šmoulové: Zapomenutá vesnice 2D pro všechny za 90 Kč bez rozdílu věku. Všichni jsme děti svých rodičů.

 

Přílohy k článku

Program kina červen 2017Program kina červen 2017

Info k poznámceInfo k poznámce

Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Kino Třeboň - program červen 2017, id: 11140 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 18.05.2017
Autor: Marie Košinová