Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Velikonoce 2017 v Třeboni

Uvažujete kam o Velikonočních svátcích 2017? Přijměte naše pozvání a přijeďte do jihočeské Třeboně.

V roce 2017 budou velikonoční svátky až v druhé polovině dubna, a to je již jaro v plném proudu, a tak kromě relaxu a procházek, to jistě bude i na hezkých pár (desítek - jsme přece na rovince!) kilometrů  po třeboňských cyklostezkách! 

Termín velikonočních svátků: 14. - 17. dubna 2017

V roce 2017 Velikonoční pondělí vychází na 17. dubna. Velikonočnímu svátečnímu víkendu navíc předchází volný Velký pátek 14. dubna, který je od r. 2016 Státním svátkem. Děti mívají navíc školní prázdniny  již ve čtvrtek.

Na Velikonoce se tak nabízí velmi vhodná příležitost užít si prodloužený víkend s rodinou či přáteli, a proto Vás zveme na tyto dny do jarní jihočeské Třeboně. Město Třeboň spolu s probouzející se přírodou Třeboňska si Vás jistě získá a pomůže Vám na chvíli se zastavit a odpočinout od všedních starostí.

Kulturní program o Velikonocích 2017

V Třeboni i okolí se každoročně o Velikonocích děje mnoho zajímavého. Třeboňsko.cz vám opět nabízí kalendář velikonočních, kulturních a společenských akcí. A protože se jedná o největší křesťanské svátky v roce, přikládáme i přehled velikonočních obřadů a bohoslužeb. 

Další tipy a informace 

Křesťanské velikonoce:

Rekreační rybaření o velikonocích:

  • Pro rybáře upozorňujeme, že sezóna sportovního rybolovu na rybnících Staňkovský, Hejtman a Nový Kanclíř je již v době velikonoc v plném proudu.

Nabídka ubytování o Velikonocích 2017

 

ZOBRAZIT UBYTOVÁNÍ VELIKONOCE 2017

Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Velikonoce 2017 v Třeboni, id: 10071 , rubrika: Ubytování zveřejněn: 25.01.2017
Autor: Marie Košinová