Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Archivace a řazení článků

Vzhledem k tomu, že na našem portálu se v současné době nachází víc jak 10 000 článků, je třeba vyjasnit, jakým způsobem jsou články na portálu řazeny a jak probíhá archivace jednotlivých článků.

Řazení článků

Standardně jsou články na portálu Trebonsko.cz řazeny dle data vydání. Vyjímkou je rubrika ubytování a služby, kde jsou články řazeny dle bonity.

Ve výpisu hlavních rubrik, jsou některé články předřazeny na první pozice tak, aby návštěvníci webu dostali nejčastěji požadované informace přednostně.

Archivace článků

Staré články nejsou z portálu Trebonsko.cz odstraňovány. Tam, kde je to možné a máme potřebné informace k dispozici, je průběžně prováděna aktualizace informací. V případě, že narazíte na některou neaktuální informaci, budeme rádi, když nás o tom budete informovat pomocí přidání komentáře ke konkrétnímu článku.

Jinak archivace článků v jednotlivých rubrikách a kategoriích probíhají v podstatě automaticky díky řazení článků dle data. V archivu nejnovějších článků portálu můžete najít časově seřazeny všechny články vydané na doméně Trebonsko.cz od zahájení provozu tohoto webu.

Jedinou výjimkou z tohoto pravidla je archiv kulturních akcí, kam jsou zpravidla jednou za měsíc přeřazeny neaktuální články (proběhlé akce) z kategorie přehled kulturních akcí.

Vyhledávání

Pro nalezení požadovaných (informací) článků je možno využít také fulltextové vyhledávaní. Pole pro zadání hledaného slova můžete zadávat v horní části portálu.

Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Archivace a řazení článků, id: 6232 , rubrika: Destinace Třeboňsko o.p.s.
Kategorie: , zveřejněn: 1.01.2017
Autor: Marie Košinová