Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

DDS TOUR - dovolená na chatě

Partnerem Destinace Třeboňsko o.p.s. je společnost DDS TOUR s.r.o. jejíž hlavní činností je nabídka pobytů pro dovolenou na chatách a chalupách v České Republice a na Slovensku.

DDS TOUR se specializuje na rekreační pobyty na chatách a chalupách a úspěšně spolupracuje i se zahraničními cestovními kancelářemi. Na trhu působí již od roku 1993.

V rámci portálu Třeboňsko.cz je k dispozici nabídka chat a chalup na Třeboňsku.

Kompletní nabídku pro Vaši dovolenou si můžete prohlédnout přímo na webu DDS TOUR s.r.o.: Chaty a chalupy k pronajmutí.

V roce 2012 k této nabídce agentury přibyla i nabídka ubytování ve vlastním penzionu: ve Schwarzenberském seníku. Tento objekt je v Třeboni na okraji, a je stylový, a proto může splňovat i vaši představu ubytování v přírodě mimo městský ruch.

V roce 2016 rozšířila agentura nabídku o Penzion Vratislavský dům. Tento penzion se nachází přímo na náměstí v historickém centru Třeboně. Jedná se o pozdně renesační budovu Vratislavský dům, kde je k dispozici kromě penzionu ještě restaurace s venkovním posezením a stálá expozice sladkovodních ryb.

Ukázka chat a chalup z nabídky společnosti DDS TOUR

Ubytování chata Třeboň

Pěkně zařízená chata s terasou v oplocené zahradě (zahradní nábytek, ohniště) na okraji města v atraktivní lokalitě u parku se Schwarzenberskou...

Chalupa - Hamr - Třeboňsko

Kvalitně zařízená chalupa ve velké oplocené zahradě (terasa s posezením, gril, ohniště) na malebném tichém místě na kraji obce u lesa s možností...

 

Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku DDS TOUR - dovolená na chatě, id: 6272 , rubrika: Destinace Třeboňsko o.p.s.
Kategorie: , zveřejněn: 11.01.2019
Autor: testadmin