Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Penzion a lazebna Bílý jednorožec

Komfortní ubytování v centru města Třeboň, v historickém domě na pěší zóně. V objektu půjčovna kol, restaurace a lazebna s možností mnoha druhů koupelí a masáží.

Typ ubytování: Penzion
Kapacita ubytování: 25 a více
PSČ: 379 01
Email:
Obec: Třeboň
Ulice: Žižkovo nám. 46
Telefon: + 420 384 701 711, + 420 724 065 785
www: www.bilyjednorozec.cz

Penzion v historickém centru Třeboně

Komfortní ubytování v centru města Třeboň se rozkládá v několika vzájemně propojených historických domech na pěší zóně.

V objektu je 12 pokojů a apartmánů v kategorii 4 hvězdiček.

Kapacita ubytování: 26 lůžek.

Podrobný ceník na stránkách objektu.

Bílý jednorožec - restaurace a lazebna

V objektu se zde nachází restaurace Bílý jednorožec a lazebna se širokou nabídkou služeb: masáže, koupele, partnerské koupele, dále privátní sauna a speciální bazén s vodou z Mrtvého moře zvaný Magic Floating™. Magic Floating je teplý bazén pro 2 osoby, které mohou díky vysoké salinitě ležet na hladině vody a zaposlouchat se tak do pískotu delfínů pod hladinou nebo naopak do zpěvu ptáků nad hladinou. Celý prostor je postaven z přírodních materiálů podle zásad Feng Šuej a má velmi silnou pozitivní energii, kterou cítí každý návštěvník. Na stropě se promítají mandaly sestavené k harmonizaci čaker, které je možné pozorovat z bazénku vleže na zádech. Tento prostor je přístupný pouze pro hotelové hosty, ostatní služby lazebny si mohou objednat i všichni ostatní návštěvníci Třeboně.

Pro naše hosty dále nabízíme úschovnu a půjčovnu kol.

Penzion Bílý jednorožec je skvělým výchozím bodem pro objevování krás Třeboně i Třeboňska. Přímo sousedí hradební zdí s historickým, ale stále funkčním, pivovarem Bohemia Regent, naproti penzionu se nachází jeden ze vstupů do zámku, hlavní třeboňské náměstí leží 100 m od penzionu a ke hrázi rybníka Svět, odkud vychází většina cyklotras i cest pro pěší je to z penzionu 150 metrů. Nemůžete vybrat lépe!

Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Penzion a lazebna Bílý jednorožec, id: 1106
Rubrika: Ubytování , kategorie:
Zveřejněn: 6.08.2015