Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Soul Sisters - koncert v Třeboni v Auroře

Pozvánka ve středu 27. února do Třeboně na koncert jazzových melodií v podání kapely

SOUL SISTERS

Na programu jsou slavné hity Stevieho Wondera, Anethy Franklin a dalších v originálních jazzových aranžích. 

K pozvánce:

  • Koncert začíná ve společenském sále lázní Aurora v 19.30 hodin.  
  • Vstupné 120 Kč.
  • Předprodej vstupenek v infocentru Lázní Aurora a na recepci Bertiných lázní.

TIP TŘEBOŇSKA.CZ: 

Kapela SOUL SISTERS vystupuje v následujícím složení:

Lucie Zemanová / zpěv

Lucie Zemanová - je absolventkou Pražské konzervatoře. Má vlastní hudební projekt Soul Sisters. V roce 2017 začala spolupracovat s Big Bandem Ústřední hudby AČR a zúčastnila se jazzového festivalu v Turecku jako sólistka big bandu Ankara Kent Orchestra.

Spolupracuje například s Jakubem Smolíkem či Vladimírem Hronem a  různými orchestry a big bandy (Big Band Karlovy Vary, Back Side Big Band, J.J.Jazzmens, cimbálová muzika Studánka Praha,...).

Nahrávala písně do filmu Monster High. V roce 2012 byla hostem Big Bandu Českého rozhlasu pod vedením Václava Kozla a o rok později již vystupovala jako sólistka na Vánočním turné s Orchestrem Václava Hybše. Hrála také v divadle Semafor ve hře Sekta.

Učí na ZUŠ Antonína Dvořáka v Karlových Varech obor pop zpěv a klavír.

Jakub Urban / piano, keybords

Vystudoval Konzervatoř a VOŠ Jaroslava Ježka, kterou zakončil absolutoriem v roce 2011, obor klasický klavír a jazzová interpretace a improvizace. Působí na Pražské konzervatoři jako korepetitor na hudebně dramatickém oddělení. Píše autorskou hudbu, kterou realizuje ve svém vlastním projektu Urban trio.

Je členem orchestru Karla Vlacha, kapely Terezy Kerndlové a různých jazzových seskupení. Úzce spolupracuje s Národním Divadlem, Divadlem Na Vinohradech, Divadlem Na Zábradlí a Divadlem F. X. Šaldy v Liberci.

Je dirigentem, korepetitorem a členem orchestru v muzikálech Mamma Mia, Ať žijí duchové a Rocky. Mezi jeho největší úspěchy patří trojnásobná účast na mezinárodním jazzovém festivalu v Káhiře.

Jakub Antl / Kontrabas

Vystudoval kontrabas a baskytaru na Konzervatoři a VOŠ Jaroslava Ježka. Dále je absolventem kontrabasu na Jazzové VOŠ v Praze u Jaromíra Honzáka.

Během jeho působení na hudební scéně spolupracoval s mnoha kapelami a interprety: Nightwork, Dan Landa, Slza, Ondřej Kabrna Trio, Boris Carloff band, Urban Trio, Václav Noid Bárta, Stroy, Peter Ariston, Iva Fruhlingová, Inflagranti, ICF worship band, Tereza Kerndlová, Markéta Poulíčková a další... Můžete ho slyšet i jako session hráče v pražském klubu JazzRepublic.

Působí i jako lektor hudby (baskytara, kontrabas, kytara) na pražských ZUŠ a Thomas International School of Music & Dance.

Ondřej Sluka / bicí

Vystudoval Konzervatoř Jaroslava Ježka. Bubeník, učitel hry na bicí nástroje.

Aktivní hudebník, stalý člen kapel: Tonya Graves, Adam Mišík, Jan Smigmator & Swinging Q, Nightwork, Urban Trio, Robert Rovina Group, Hot Line, Bigband Vladislava Brože a hostující člen Dasha & Pajky Pajk.

Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Soul Sisters - koncert v Třeboni v Auroře, id: 12154 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 6.02.2019
Autor: Marie Košinová