Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Velikonoce 2019 v Třeboni

Jak a kde strávit Velikonoční svátky 2019? Přijeďte do jihočeské Třeboně. 

Termín velikonočních svátků: 19. dubna - 22. dubna 2019

V roce 2019 Velikonoční pondělí vychází na 22. dubna. Velikonočnímu svátečnímu víkendu navíc předchází volný Velký pátek 19. března. A děti mívají navíc školní prázdniny  již ve čtvrtek.

Na Velikonoce se tak nabízí velmi vhodná příležitost udělat si prodloužený sváteční víkend s rodinou či přáteli. Třeboň spolu s probouzející se přírodou Třeboňska si Vás jistě získá a napomůže Vám na chvíli se zastavit a odpočinout si.

A protože v roce 2019 jsou velikonoce až koncem dubna, nabízí se i výborná příležitost udělat pár (rozuměj pár desítek - jsme přece na rovinatém Třeboňsku!) jarních kilometrů na kole po třeboňských cyklostezkách.

Kulturní program o Velikonocích 2019

V Třeboni i okolí se každoročně o Velikonocích děje mnoho zajímavého.Nabízíme seznam velikonočních, kulturních a společenských akcí v Třeboni 

Další tipy z Třeboňska

Rekreační rybaření o velikonočních svátcích

Křesťanské velikonoce


K velikonočnímu pobytu využijte naše tipy na "velikonoční" ubytování 2019, kde vás rádi ubytují:

Nabídka ubytování o Velikonocích 2019

Penzion u Radnice

Ubytování ve 2 až 5-lůžkových pokojích v centru Lomnice n. L. Každý s vl. soc. zařízením. Parkování, úschovna kol. Možné i krátké pobyty. Bezbariérové.

Ubytování Sluníčko

Pohodové ubytování v apartmánech v klidné části Lomnice n. L. s možností posezení v soukromém vinném sklípku, dvorek s posezením, grilování.

Penzion u Třeboně

Ubytování v Třeboni Břilicích ve 2-3lůžkových pokojích s přísl. a 5lůžkových apartmánech s dvěma ložnicemi. snídaně. Venkovní posezení, gril, bazén.

Penzion Rožmberk

Penzion v Lužnici u Třeboně na břehu stejnojmenné řeky. V nabídce 2 až 4-lůžkové pokoje a apartmány. Zahrada, zázemí pro děti. V sezoně se snídaní.

 

ZOBRAZIT UBYTOVÁNÍ VELIKONOCE 2019

Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Velikonoce 2019 v Třeboni, id: 10071 , rubrika: Ubytování
Kategorie: , zveřejněn: 1.03.2017
Autor: Marie Košinová