Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Prvomájový víkend v Třeboni

Uvažujete o jarním víkendu s toulkami v probouzející se přírodě? Chcete načerpat novou energii či zpomalit tempo pracovních dnů? Sníte o odlehlém místě, kde byste si mohli odpočinout? 

Zveme Vás: Navštivte jarní Třeboňsko, které se přímo nabízí nejen k malému zastavení či procházkám, ale i  k prvním jarním cyklovyjížďkám.

Státní svátek 1. květen příští rok vychází na pondělí, a tak nám vzniká třídenní volno, a tedy možnost strávit příjemný jarní víkend 29. dubna. – 1. května 2017 společně s rodinou či přáteli v přírodě. Buďme konkrétní: v přírodě Třeboňska a v lázeňské Třeboni!

Proměňte sen o víkendu jarního relaxu ve skutečnost!

Kultura v Třeboni a okolí

V Třeboni se v tento jarní čas už děje mnohá kultura, a některé akce této doby jsou již tradiční: pálení čarodějnic, stavění máje, prvomájový tanec pod večerní oblohou.

Doporučujeme proto nečekat s rozhodnutím na poslední chvíli, ale porozhlédnout se po ubytování v Třeboni už nyní, dokud je větší výběr. Hlavně přijeďte, těšíme se na vás. 

Kulturní kalendář těchto dnů budeme průběžně doplňovat:

Veškeré události a tipy (včetně prohlídek, výstav, exkurzí, programu kina)  naleznete v našem velkém Kalendáři akcí Třeboně a Třeboňska.

 

Nabídka ubytování o prvomájovém víkendu 2017

Penzion Vratislavský dům

Nabídka pohodlného ubytování v historickém centru města Třeboně v penzionu, který se nachází v historické budově Vratislavského domu.

Ubytování Sluníčko

Pohodové ubytování v apartmánech v klidné části Lomnice n. L. s možností posezení v soukromém vinném sklípku. K dispozici dvorek s posezením, grilování.

Penzion u Třeboně

Ubytování v Třeboni - Břilicích ve 2-3lůžkových pokojích s příslušenstvím a 5lůžkových apartmánech s dvěma ložnicemi. Venkovní posezení s grilem.

Penzion u Radnice

Ubytování v dvou až pětilůžkových pokojích v centru Lomnice nad Lužnicí. Bezbariérový 4-lůžkový pokoj. Možnost polopenze. Cyklisté vítáni.

 

Zobrazit ubytování o prvomájovém víkendu

Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Prvomájový víkend v Třeboni, id: 10079 , rubrika: Ubytování
Kategorie: , zveřejněn: 24.01.2017
Autor: Marie Košinová