Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

13 soutěžních počítačových her Anifilmu 2019

Mezinárodní festival animovaných filmů Anifilm 2019, který bude v Třeboni  ve dnech 7. – 12. května 2019, oznámil počítačové hry, které se utkají v mezinárodní soutěži. 

Jako mediální partner festivalu vám je předkládáme:

Hry do soutěže Anifilmu vybrány

Výběr do Mezinárodní soutěže nezávislých počítačových her letos měla na starost trojice odborníků složená z herního vývojáře Michala Berlingera a novinářů Pavla Dobrovského a Jaromíra Möwalda.

Soutěž 13 her o dvě ceny

Bylo vybráno  vybrali 13 her, které budou soutěžit o dvě ceny – Nejlepší výtvarný počin a Nejlepší hra pro děti.

Mezi vybranými tituly je i několik zástupců od českých vývojářů. Vedle již světově známého Beat Saberu, který se v Třeboni nesoutěžně předvedl už minulý rok, k nim patří ještě dvě online hry z produkce České televize. Už tito zástupci prozrazují, že slovo „počítačové“ nedefinuje výhradní platformu, na které jsou hry uvedeny. Společně se tedy v soutěži představí hry určené pro mobilní zařízení, klasické PC a konzolové hry i reprezentanti VR odvětví.  

Vedle již zmíněných se mohou návštěvníci Anifilmu těšit například na Return of the Obra DinnHomo Machina nebo FAR: Lone Sails. Všechny soutěžní hry budou k dispozici v herní zóně po celou dobu festivalu a jejich kompletní soupis najdete TADY.

Soutěž nezávislých počítačových her na Anifilmu vzniká ve spolupráci s Jakubem Dvorským z Amanita Design.

Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku 13 soutěžních počítačových her Anifilmu 2019, id: 12218 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 21.03.2019
Autor: Marie Košinová