Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Napište nám - trebonsko.cz

Pošlete e-mail provozovateli serveru Destinace Třeboňsko o.p.s. pomocí vyplnění níže uvedeného formuláře.

Dotazy na konkrétní ubytovatele, doplnění a připomínky k jednotlivým článkům zadávajte, prosíme, přímo do komentáře ke konkrétnímu článku.

Komentáře
Celkem 4 komentáře, poslední přidán 07.05. 2018 16:03

Zdeněk Hájovský 22.05. 2014 19:21 Odpovědět
19. – 21.5.2014 Výlet Fähnrichův Mlýn 9.A V pondělí, 19. května 2014, naše třída, společně s třídním učitelem panem Z.Hájovským a paní učitelkou L.Heřmanskou, vyrazila na výlet do Fähnrichova mlýna. Cestou jsme se zastavili v Jindřichově Hradci, kde byl dvouhodinový rozchod. Po příjezdu do mlýna jsme si vybalili věci a šli se podívat do pískovny. Po návratu z pískovny byla večeře. Po večeři jsme si s paní učitelkou Heřmanskou zahráli volejbal. Večer bylo osobní volno až do 23:00 hodin.
Ráno, 20. května, jsme si byli zaběhat do Stráže nad Nežárkou a po snídani jsme šli do Stráže, kde jsme si mohli nakoupit a dát si ledovou tříšť nebo točenou zmrzlinu. K obědu jsme měli knedlo, vepřo, zelo.
Po krátkém odpočinku jsme se šli vykoupat do pískovny, kde jsme strávili odpoledne. K večeři jsme měli těstoviny s masem, a potom jsme hráli turnaj ve stolním tenise, který nebyl zcela dohrán, protože naší prioritou byl hokej, který byl adrenalinovou záležitostí, zvláště, když jsme s Francií prohrávali už 3:0. Nakonec jsme se přece uklidnili.
Ve středu 21.5. jsme se hned po snídani sbalili a odjeli jsme do Jindřichova Hradce, kde byla možnost navštívit aquapark. Ve 12:30 hodin jsme vyrazili směrem do Prahy. Cestou byla ještě krátká přestávka u „Mekáče“. Do Prahy jsme dorazili po 15:00 hod.
Výlet se nám všem velmi líbil a jsme rádi, že s námi byla také paní učitelka Heřmanská, která byla manažerkou našeho sportovního programu. Moc děkujeme panu Jiřímu Hořejšímu, majiteli zařízení, který se o nás opravdu velmi dobře postaral!
Snad se ještě sejdeme!
Děkujeme !!! Žáci 9.A
Marie Šulcová 11.08. 2016 08:22 Odpovědět
Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat paní Košinové, která nám pomohla ve svízelné situaci. Poradila s hledáním ubytování pro 6 osob(2+4děti) . Byl nám odmítnut pobyt, který byl zamluven a zálohově zaplacen již od března 2016 a to prosím ve večerních hodinách před nástupem. Manželka pana majitele má poměrně neprofesionální jednání o čemž jsme se přesvědčili celkem 2x. O to víc musím děkovat za přístup a milé jednání paní Košinové. Přeji jí hodně štěstí a zdraví a za celou mou rodinu ještě jednou móóc děkuji!!! Marie Šulcová, Benátky nad Jizerou
Michal Ga\"rtner 30.08. 2017 14:50 Odpovědět
Dobrý den
Cyklotrasy jsou výborné na výlety , ale taky by to chtělo dělat údržbu lávek a mostků přes stoky a potoky . A ne jen obtahovat
tur. značení viz třeba cyklostezka u Staré Hliny co vede z hráze rybníka Ženicha na cestu z Holiček , shnilé nosné trámy, chybí prkýnka a celkově se rozpadají. A ne jen rýžovat z turistické náštěvnosti , ale i dělat údržbu . Ps: Ty mostky a lávky jsou čím dál víc v havarijním stavu, je otázka krátkého času kdo spadne těch stok ( plných vody ) a něco si udělá. Jinak cyklostezky hezké.
kateřina fričová 07.05. 2018 16:03 Odpovědět
Opravte si vaši ostudnou pravopisnou chybu - dokonce v titulku ... video nemůžete shlédnout, ale pouze zhlédnout!! Chcete--li shlížet, vylezte si na nejbližší kopec...)))

Konec výpisu článku Napište nám - trebonsko.cz, id: 6170 , rubrika: Destinace Třeboňsko o.p.s.
Kategorie: , zveřejněn: 24.02.2011
Autor: Marie Košinová