Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

25 let festivalu Okolo Třeboně - výstava

V roce 2016 oslavil festival Okolo Třeboně 25 let, a k tomuto výročí  zorganizoval vzpomínkovou výstavu, která bude k vidění v Českých Budějovicích od 27. března 2017.

Turistický portál Třeboňsko.cz je dlouholetým partnerem festivalu Okolo Třeboně, a proto zveřejňujeme pozvánku na výstavu v plném znění :-)

Okolo Třeboně - výstava 25 let

Srdečně Vás zveme na vernisáž, při níž se s veselou nostalgií ohlédneme za čtvrtstoletím festivalu Okolo Třeboně. V pondělí 27. března od 17 hodin se v kavárně a studiu Českého rozhlasu v Českých Budějovicích můžete potkat s muzikanty a dalšími příznivci této hudební přehlídky, která se za úctyhodných 25 let existence rozvinula do dalších žánrů (včetně sportu a gastronomie) a získala si stálou přízeň umělců i publika.

Vystavené fotografie, na nichž se někteří najdete a jistě rádi a s úsměvem zavzpomínáte, jsou nejlepším důkazem, že prázdniny vždy začínají v Třeboni ve velké pohodě.

Abyste se už začali těšit na další ročník Okolo Třeboně, naladí Vás v pondělí jeden z Kmotrů festivalu -„oblíbaný“ vernisážový řečník Pavel Zajíc - a bude se i hrát a zpívat.

Moc se na Vás těšíme: přijďte si osvěžit (nejen) paměť a naplánovat další radosti života.

Výstava potrvá do  konce dubna 2017.

P. S. Kdo se ráno nestydí, ten se večer nebavil!

Příloha k článku

 

Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku 25 let festivalu Okolo Třeboně - výstava, id: 11068 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 24.03.2017
Autor: Marie Košinová