Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

4tet v Třeboni

Nenechte si ujít ve středu 3. dubna 2019 v Třeboni koncert  vokálního seskupení Jiřího Korna s názvem:

4TET 

Koncert bude v Třeboni v KD Roháč. Začátek ve 19.00 hodin.

 4TET - Nová koncertní verze V. (premiéra 16.10.2018)!

Již téměř 16 let udivuje diváky svými neuvěřitelnými pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady VOKÁLNÍ SESKUPENÍ 4TET. Gentlemani v cylindrech opět připravili originální podívanou.

Verze V., kterou připravil se 4TETem stejný tým jako verze předešlé, je scénicky a obsahově úplně jiná. Co ale zůstalo, je umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev vokálního seskupení, který se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna.

Vstupenky jsou v prodeji: 

Co nás čeká?

Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů Marie Markové a Jana Boušky, překvapivě originální pojetí aranžmá a neotřelé harmonie Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké až „taneční“ výkony některých aktérů na jevišti. 


Vokální seskupení 4TET

Seskupení vzniklo na popud Jiřího Korna už v roce 2002. Kromě Korna ho tvoří Jiří Škorpík, Dušan Kollár a David Uličník. Tito muži v černém a cylindrech poprvé představili skladbu How Deep Is Your Lovev provedení a capella, v repertoáru však mají i Lady Carneval od Karla Gotta a jiné písně. Od října 2018 mají novou koncertní verzi V.

Pořadatel: www.vm-art.cz

Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku 4tet v Třeboni, id: 11779 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 1.06.2018
Autor: Marie Košinová