Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

4tet v Třeboni

Vzhledem k onemocnění Jiřího Škorpíka byl koncert 4TETu plánovaný na  4. 12. 2018  přeložen na 3. dubna 2019.

Vstupenky zůstávají v platnosti nebo je možné je vrátit v Turistickém informačním centru na Masarykově náměstí. (TIC Třeboň, 3.12.2018)


V úterý  4. prosince  2018 Ve středu 3. dubna 2018 bude v Třeboni v KD Roháč koncert vokálního seskupení Jiřího Korna s názvem

4tet 

Začátek ve 19.00 hodin.

K pozvánce:

Vokální seskupení 4TET opět připravilo originální podívanou v podobě Verze V. Těšte se na umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev, který se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna.

Pořadatel:

  • VM ART production s.r.o., Duškova 1041/20, 150 00 Praha 5
  • E-MAIL: promo@vm-art.cz
  • WEB: www.vm-art.cz

4tet

Vokální seskupení 4TET vzniklo na popud Jiřího Korna už v roce 2002. Kromě Korna ho tvoří teré Jiří Korn, Jiří Škorpík, Dušan Kollár a David Uličník. Tito muži v černém a cylindrech poprvé představili skladbu How Deep Is Your Lovev provedení a capella, v repertoáru však mají i Lady Carneval od Karla Gotta a jiné písně.

Koncertní verze V., kterou do KCC Roháč v Třeboni přivezou, měla premiéru teprve v polovině října tohoto roku. Připravil ji se 4TETem stejný tým jako verze předešlé, scénicky a obsahově je ale úplně jiná. Co ale zůstalo, je umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev vokálního seskupení, který se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna.

Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů Marie Markové a Jana Boušky, překvapivě originální pojetí aranžmá a neotřelé harmonie Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké až „taneční“ výkony některých aktérů na jevišti. To vše rozhodně nenechá nikoho chladným a odměnou jsou jim vyprodané koncerty s neopakovatelnou atmosférou. (Zdroj: idnes.cz)

Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku 4tet v Třeboni, id: 11779 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 1.06.2018
Autor: Marie Košinová