Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Anifilm 05

Mezinárodní festival animovaných filmů ANIFILM 05 bude v Třeboni ve dnech 6. – 11. května 2014.

Mezinárodní festival animované tvorby ANIFILM

Anifilm 05

Festival představuje aktuální trendy, postupy, technologie a animační techniky. Podporuje rozpracované či zcela nové animační projekty, jejich tvůrce, producenty a distributory. Poskytuje prostor pro pozitivní konfrontaci a navazování nových kontaktů mezi filmovými profesionály z celého světa.

Festival je určen tvůrcům a filmovým profesionálům, studentům, pedagogům, filmovým teoretikům a všem fanouškům animované tvorby všech věkových kategorií.

Důležitým cílem festivalu je i dlouhodobá reprezentace a propagace České republiky, Jihočeského kraje a města Třeboně ve světovém kontextu.

Třeboňsko.cz je již od prvního ročníku mediálním partnerem festivalu, a proto každoročně přináší veškeré informace o Anifilmu ve speciální rubrice.

Stránky festivalu: www.anifilm.cz

Pořadatelem festivalu je

  • Anifilm, spol. s.r.o., nezávislá filmová společnost založená v roce 1997. Vyrábí a produkuje animované filmy a seriály je členem Asociace producentů v audiovizi
  • Občanské sdružení pro podporu animovaného filmu, jehož hlavním cílem je rozvoj a zachování kulturního dědictví českého animovaného filmu. Usiluje o popularizaci animovaného filmu v kulturní, hospodářské i sociální sféře.
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Anifilm 05, id: 8820 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 27.08.2013