Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Design Mint Market - prodejní festival

O festivalovém víkendu, tj. v sobotu 11.  a v neděli 12. května 2019 se budou u příležitosti konání Anifilmu 2019 v Třeboni na Masarykově náměstí konat populární třeboňské trhy, tentokrát však s pon+ěkud jiným zbožím. Jedná se o trhy prodejního festivalu MINT Market.

Design Mint market 2019

Tyto trhy má v režii spolu s městem i festival animované tvorby, což znamená, že bude na trhu k vidění jiné, netradiční zboží. Příiďte se podívat. 


Že jste ještě neslyšeli
  o prodejním festivalu MINT Market?


Nabízíme TZ - článek z: www.tyden.cz, vydaný 25.3.2019 

MINT Market: trhy s módou a designem se rozšiřují do 15 měst

Za zajímavými módními kousky jen do Prahy nebo Brna? S tím už je konec, řekli si pořadatelé trhů s nezávislou módou a šperky MINT Market. A rozhodli se rozšířit i do menších měst po celé republice. Letos se tak na svou porci prodejního festivalu mohou lidé nově těšit i v Ostravě, Olomouci, Českém Krumlově, Litomyšli, Písku nebo Třebíči. 
 
A pořadatelský tým určitě nekončí. "Těší nás skvělé ohlasy. Už dříve jsme zařadili do naší mapy akcí České Budějovice, Plzeň. Loni přibyly Třeboň, Hradec Králové, Pardubice a Benešov. Všude byl velký zájem prodejců i návštěvníků. Lidé už nemusí za originálními kousky až do Prahy. Prodejci si zase pochvalují, že získávají zákazníky i v menších městech, která nejsou ještě přesycená akcemi a produkty," vysvětlil ředitel festivalu Zbyněk Hanko.
 
Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Design Mint Market - prodejní festival, id: 12026 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 22.11.2018
Autor: Marie Košinová