Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Dovolená 2019 na Třeboňsku s DDS TOUR

Přijměte pozvání a vyberte si za místo své dovolené 2019 Třeboňsko! K ubytování využijte služeb našeho dlouholetého partnera na ubytování společnosti DDS TOUR. Ta nabízí pobyty na smluvních chatách a chalupách Třeboňska. K této nabídce přibyly společnosti i dva vlastní penziony v Třeboni:  Schwarzenberský seník a Vratislavský dům.

Na chatu nebo chalupu s DDS TOUR

Je libo týdenní  pobyt na  chatě, chalupě na Třeboňsku či přímo v Třeboni? Katalog nabízených chat a chalup Třeboňska na stránkách DDS TOUR s.r.o. nabízí i možnost on-line rezervace pobytu.

Z bohaté nabídky namátkou vybíráme:

A pokud jste větší parta osob nebo více rodin, doporučujeme:

Schwarzenberský seník, Vratislavský dům – ubytování v Třeboni

Pro dovolenou přímo v Třeboni doporučujeme ubytování v objektech patřících přímo společnosti DDS TOUR:

Na okraji města v penzionu s názvem Schwarzenberský seník. Ten nabízí ubytování v pokojích a apartmánech ve třech samostatných sekcích. Jednotlivé sekce lze pronajímat jako celek (každá sekce pro 12 až 18 osob) i jednotlivé pokoje či apartmány (pro 2 a více osob). Pobyt v seníku lze rezervovat pohodlně přes on-line rezervační formulář i telefonicky.

Přímo na náměstí v historickém Vratislavském domě. Ten nabízí ubytování ve třech pokojích pro 2 až 4 osoby a v luxusním apartmánu pro 6 osob. Ve Vratislavském domě lze též provést on-line rezervaci.

S DDS TOUR do všech koutů ČR i na Slovensko

Společnost DDS TOUR nabízí k pronájmu objekty po celé České republice i na Slovensku. Nabídky  pobytů pro letní i zimní  naleznete v katalogu ČR a v katalogu Slovensko.

Příjemnou dovolenou přeje team Trebonsko.cz.

Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Dovolená 2019 na Třeboňsku s DDS TOUR, id: 10076 , rubrika: Ubytování
Kategorie: , zveřejněn: 8.01.2019
Autor: Marie Košinová