Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Ebeni i Baumaxa vystoupí pod střechou - TZ

Kvůli očekávanému dešti a chladu přesunou pořadatelé v Třeboni čtvrteční koncert Bratrů Ebenů a páteční koncert Xaviera Baumaxy do zastřešených prostor. Více v aktuální tiskové zprávě z 26.7.2017:

Ebeni i Baumaxa vystoupí pod střechou

  • Bratři Ebenové, s nimiž jako host vystoupí Martina Trchovás kapelou, vystoupí ve čtvrtek 27. července od 20 hodin v kulturním centru Roháč. Poslední lístky lze zakoupit skrz Ticketportal.cz (ve čtvrtek 27. prodej ukončen)
  • Den poté, pokud se počasí neumoudří  také od osmi večer, zahraje v Tunel music baru Beseda Xavier Baumaxa a představí i své nové CD Idueto, na němž zpívá i v duu s Martou Kubišovou, Janou Kirschner či Lenkou Dusilovou. Poslední lístky lze zakoupit skrz Ticketportal.cz

„K přesunu pod střechu jsme se rozhodli kvůli tomu, aby si návštěvníci koncerty užili komfortně, byť má zámecký park neopakovatelnou atmosféru. Bratři Ebenové už tam v minulosti hráli a moc se jim tam líbilo, ale chce to teplé počasí. Na jihu Čech mají spoustu příznivců, takže není třeba je představovat, ale tentokrát jejich koncert obohatí ještě zajímavá písničkářka Martina Trchová, která se svým triem hraje vlastní písně na hranici jazzu, blues, folku, latiny a šansonu,“ vysvětlil organizátor Pavel Barnáš.

Letní program pak vyvrcholí v polovině září tradičním Zavíráním plavecké sezony, kdy v pátek 8. září vystoupí soubor Praque Cello Quartet, den poté kapela Šlapeto a v neděli loučení s prázdninami vyvrcholí Slavností pruhovaných plavek na třeboňských plážích.

Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Ebeni i Baumaxa vystoupí pod střechou - TZ, id: 11261 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 27.07.2017
Autor: Marie Košinová