Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Ester Pavlů - recital ve Schwarzenberské kapli

Pozvánka na koncert operní pěvkyně do Třeboně ve středu 19. července 2017. Koncert bude ve Schwarzenberské hrobce.

Ester Pavlů - solo recital ve Schwarzenberské hrobce  

Na programu večer světových operních melodií. Začátek ve 20.00 hodin.

Vstupenky:

Mezzosopranistka Ester Pavlů (1986, Praha) absolvovala Pražskou konzervatoř pod vedením Luďka Löbla a HAMU v Praze pod vedením Heleny Kaupové. Je laureátkou řady soutěží a přehlídek, například Mezinárodní pěvecké soutěže Antonína Dvořáka v Karlových Varech a nositelkou 3. ceny a Ceny Beno Blachuta, dále i finalistkou soutěže Belvedere.

Ester Pavlů absolvovala pěvecké kurzy u Josého Cury, Petera Dvorského, Dony D. Vaughn, Olivery Miljakovic, Dmitrije Vdovina, Aprile Millo, Carol Issac a Evy Randové, se kterou spolupracuje dodnes.

Ester Pavlů se objevuje v představeních Národního divadla i Státní opery. Vystupovala také na mnoha zahraničních pódiích – v Itálii, Francii, Německu, Rakousku, Rusku a USA, zejména s repertoárem Rossiniho, Verdiho a Mozartových děl.Věnuje se také písňové tvorbě zejména autorů Richarda Wagnera, Richarda Strausse a Gustava Mahlera. Spolupracuje jak s tuzemskými orchestry, tak zahraničními - Plzeňská filharmonie, Česká filharmonie, Prague symphonic ensemble, Český národní symfonický orchestr, Virtuosi di Praga, Darmstädter hofkapelle, Filharmonie B. Martinů… 

Tip Třeboňska.cz:

Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Ester Pavlů - recital ve Schwarzenberské kapli, id: 11154 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 29.05.2017
Autor: Marie Košinová