Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Fleret 2014

Fleretpátek 14. listopadu 2014 bude v Divadle J. K. Tyla v Třeboni koncert legendárního Fleretu. Čeká nás valašský folk rock!

Do Třeboně opět zavítá dvorní kapela valašského království, kapela Fleret, která byla u založeni festivalu Okolo Třeboně a jejímž členem je i Pavel Barnáš, ředitel festivalu.

Pozvánka pořadatele

Skupina Fleret, řadicí se mezi folk rock v roce 1997 předskakovala před famózními Jethro Tull za svoji 31 letou karieru už sjezdila kus světa a i v dnešní době vystupuje na největších festivalech v CR a SR. Nemůžeme nezmínit také 17 letou spolupráci s Královnou lidové písně Jarmilkou Šulákovou.

Sebou kluci přivezou ten nejlepší výběr hitu, jak starých, tak plných novinek, z nově připravované desky, která vyjde v příštím roce. Celkem má kapela již 14 CD. Novinkou bude i novy zpěvník, který vysel letos a obsahuje 75 největších hitu kapely.

Těšte se na Zafůkané, Večer křupavých srdíček, Kurnikšopatožtone, Umělci … a mnoho dalších písní. Přijďte objevit krásy Valašska na vlastni uši :0)

  • Začátek v 19:00 hodin.
  • Host večera: Naked Professors.
  • Pokud jste si ještě nezařídili vstupenky u pořadatele, tj. zde na www.okolotrebone.cz. můžete si je ještě zakoupit na místě.

Fleret

Skupina Fleret vystupuje v Třeboni pravidelně na festivalu Okolo Třeboně a v srpnu 2010 vystoupíla na třeboňském náměstí na Rybářských slavnostech. Připomiňme si toto vystoupení:

Video je zveřejněno se souhlasem majitelů autorských práv.

Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Fleret 2014, id: 9548 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 13.11.2014