Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Hudební program Anifilmu 2019

Mezinárodní festival animovaných filmů Anifilm 2019, který bude v Třeboni  ve dnech 7. – 12. května - to  nejsou jen filmy, game zóna, dílny animace, přednášky, výstavy, ale také koncerty. A na ty jste též zváni! 

Anifilm 2019 - festivalové koncerty

Během festivalu si můžete vybrat celkem z devíti kapel.

  • V úterý 7. 5. ve stanu vystoupí TeePee, kteří by se dali označit jako ojedinělá kombinace dreampopu a indie folku.
  • Ve středu 8. 5. jsou na programu koncerty kapel Noví lidé kombinující elektroniku a darkwave v netradičním poměru a brněnská indie rocková kapela Ghost of You.
  • Večer ve čtvrtek 9. 5. patří vzdušnému dark popu s minimalistickými aranžemi v podání kapely Čáry života a slovenské zpěvačce Katarziis jejími folk-rapovými písničkami.
  • Audiovizuální dvojice Space Love, kterou tvoří VJka AKA 47 a elektronický producent Voodoo, se představí hned v následujíci den, v pátek 10. 5. Po jejich vystoupení neodcházejte, protože zahraje ještě pražskáexperimental-electronicas názvem WWW.
  • Poslední festivalový večer, v sobotu 11. 5. nás čekají koncerty hudebního projektu Dukla, což jsou Lukáš Vydra a Josef Hradilek, polovina indie kytarokapely Mayen a pětičlenné pražské kapely Market, která ve své tvorbě kombinuje jazz, rap nebo pop.

Vystoupení začínají vždy ve 21:00 ve stanu v zámeckém parku.
Vstup  s akreditacemi je volný, bez akreditace je za 100,- Kč.

Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Hudební program Anifilmu 2019, id: 12255 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 8.04.2019
Autor: Marie Košinová