Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Jarní budíček s Mildou Dubulíkem a Férová snídaně 2018

sobotu 12. května 2018 se v Třeboni konají dvě navzájem propojené akce Jarní budíček s Mildou Dubulíkem pro děti a celorepubliková akce Férová snídaně NaZemi na podporu fairtradových a lokálních pěstitelů.

Jarní budíček s Mildou Dubulíkem a Férová snídaně 2018

Obě akce pořádá odbor kultury města Třeboně, konkrétně Dům přírody Třeboňska.

Přijďte přivítat jaro již tuto sobotu 12. května od 10:00 do 13:00 do zámeckého parku v Třeboni, kde si společně se skřítkem Mildou Dubulíkem zahrajeme kuličky, budeme skákat panáka i gumu! U nově zrekonstruovaného vodního prvku před Domem přírody Třeboňska si budete moci vyrobit lodičku z papíru nebo ji vyřezat z borové kůry a sami zkusit, jak se chová voda v řece a jak v umělé vodní stoce. Podíváme se, proč už teď na jaře mizí voda z krajiny a jak je důležité nechat řekám jejich vlastní cesty.

Učarovaly vám jedlé rostlinky a rádi je ve své kuchyni využíváte? Vidíte smysl v podpoře fairtradových a lokálních surovin? Přineste Mildovi a ostatním mlsounkům ochutnávku svých zdravých dobrot. Můžeme si pak vyměnit recepty! Přibalte si deku, abychom si mohli vegetit v trávě, kde to má Milda nejraději.

V případě nepříznivého počasí se schováme do Domu přírody Třeboňska.

Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Jarní budíček s Mildou Dubulíkem a Férová snídaně 2018, id: 11722 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 9.05.2018
Autor: Marie Košinová