Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Jarní očista těla i ducha Pod Světem

Pod SvětemAstronomické jaro u nás letos začne ve čtvrtek 20. března v 17.57 hodin. Ve škole nás učili, že jaro začíná prvním jarním dnem 21. března, ale v posledním desetiletí tomu tak bylo pouze v roce 2003 a 2007. V příštím roce se však opět dočkáme.

K jaru neodmyslitelně patří úklid kolem nás i v nás. Vymeťme tedy ze svých těl a myslí zimní únavu, depresi z nedostatku slunečního záření, nespokojenost z nedostatku pohybu. Čeká nás čas znovuzrození, čas očisty těla a ducha.

Jarní očista těla i ducha Pod Světem

Přijďte svůj velký jarní úklid zahájit k nám na Louku u Zlaté stoky pod hrází rybníka Svět od pátku 21. března do neděle 30. března 2014.

  • K jarní očistě a detoxikaci těla nabízíme speciální bylinné čaje v příjemném prostředí k navození pohody tělesné i duševní.
  • Máte možnost vypůjčit si nordic walking hole a vydat se na procházku po hrázích rybníka Svět a Opatovický, odkud se můžete vrátit zpět podél Zlaté stoky a Schwarzenberského seníku.
  • Příjemně unaveni a plni neopakovatelných prožitků můžete v cíli spočinout s přáteli v areálu Pod Světem, ochutnat ve Vinotéce Radka gastronomické speciality včetně vynikajících kozích sýrů, které se tak báječně snoubí s vytříbenými chutěmi znovínských vín.
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Jarní očista těla i ducha Pod Světem, id: 9184 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 17.03.2014