Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Kamil Střihavka a skupina BSP

Nenechme si při pobytu na Třeboňsku ujít jedinečný koncert léta 2019 s rockovou hvězdou Kamilem Střihavkou a skupinou BSP.

Na afterparty zahraje kapela Jiří Schelinger Memory band.

Kamil Střihavka se skupinou BSP 

Koncert se koná pod širým nebem 

  • Kdy: 13. července 2019
  • Kde: venkovní scéna Penzionu Kamínek - viz info a mapa
  • Začátek akce: cca 20:00
  • Konec akce: cca 24:00
  • Vstupenky: v prodeji na místě v den koncertu nebo předem po dohodě na recepci penzionu.

Na všechny hudební fanoušky se těší personál Penzionu Kamínek!


BSP

Hudební skupina BSP (Ota Balage, Kamil Střihavka, Michal Pavlíček), která má na kontě hity jako Země vzdálená nebo Holka čapni draka, slaví 25 let od vydání své první desky.

První album textované v angličtině a vrcholící singlem I Don’t Know (At An Impasse) vyšlo v roce 1993. Rok poté (1994) toto hvězdné trio přišlo s druhým albem v češtině – obsahovalo písně jako Holka čapni draka, Líbám tě černou, Chaos a také nejznámější Zemi vzdálenou. Písním BSP dominuje nezaměnitelný vokál Kamila Střihavky, dravé kytarové riffy a sóla Michala Pavlíčka a baladické popové klávesy Oty Baláže.

„Chtěli bychom toto výročí oslavit na rockových pódiích a se svými fanoušky,“ říká Kamil Střihavka. Kromě vzpomínání na „starý fláky“ chystá kapela do budoucna i nový singl, který může odstartovat novou éru její existence. Michal Pavlíček k tomu dodává: „I když dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, pokusím se napsat Kamilovi druhou Zemi vzdálenou.“


Jiří Schelinger Memory Band

Projekt JSMB vznikl nejenom jako pocta jednomu z největších hlasů české poprockové historie, ale i jeho slavným kolegům muzikantům napříč nástrojovým obsazením. Jedná se o připomenutí jejich skvělých skladeb, ať už rockových, myšlených vážně, nebo těch veselých ...

Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Kamil Střihavka a skupina BSP , id: 12112 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 16.01.2019
Autor: Marie Košinová