Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Kino Světozor Třeboň má certifikát DOBRÉHO KINO

Pozvánka do třeboňského kina, které je přímo v centru města, na Masarykově náměstí. Toto kino po celý rok každý měsíc nabízí program kina s cca 60ti filmy, kde vždy mají své místo i premiéry nových filmů z celého světa. 

Za rok 2016 získalo kino Světozor ocenění, ke kterému vyšla následující tiskovou zprávu:

Kino Světozor Třeboň - Dobré kino roku 2016

Kino Světozor provozují třeboňské lázně osmým rokem po jeho digitalizaci. Byli jsme čtyřicátým digitálním kinem v této republice. Prošli jsme s lázněmi lázeňskou krizi. Celé ty roky se kino snažilo uspět v konkurenci českých kin. Každým rokem se zvyšuje naše návštěvnost a tržby.

V loňském roce (2016) jsme se umístili s návštěvností mezi prvních třicet jedno sálových kin v republice. Ve třetím čtvrtletí jsme postoupili na 21 místo v ČR a na první místo v Jihočeském kraji.

Za tento úspěšný rok nám věnovala největší distribuční společnost CinemArt certifikát DOBRÉHO KINA.

V tomto roce jsme se také poprvé dostali do kladného hospodářského výsledku bez veškerých dotací. Takových kin je u nás velmi málo, protože jejich náklady jsou vysoké a odvody ze vstupného také.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem svým návštěvníkům. Je to pouze jejich zásluha, že navštěvují naše kino a že se sem rádi vracejí a to nejen do kina, ale i naší kavárny, která je nedílnou součástí kina.

V letošním roce došlo ke změně vstupu do naší provozovny, ale naše diváky to neodradilo a do konce měsíce června nás navštívilo 12000 platících diváků jako v loňském roce.

Tím bych chtěl také pozvat ostatní občany města, lázeňské hosty, ale i ostatní návštěvníky Třeboně do našeho kina Světozor, které hraje každý den od 17:00 a 20:00hod. a do naší kinokavárny se zahrádkou na nádvoří divadla. Příjemné prostředí a milá obsluha je tady pro Vás. 

Karel Fical, Kino Světozor,  Masarykovo náměstí 1, Třeboň
Provozovatel: Slatinné lázně Třeboň s.r.o., Lázeňský dům Bertiny lázně, Tylova 171, 379 15 Třeboň

Příloha k článku

Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Kino Světozor Třeboň má certifikát DOBRÉHO KINO , id: 11236 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 14.07.2017
Autor: Marie Košinová