Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Návštěva mladé dámy, recitál o lásce

V neděli 9. července 2017 jste zváni do Třeboně na divadelní komedii Zděňka  Podskalského.

Návštěva mladé dámy, recitál o lásce 

  • Představení bude v Pivovaře Regent Třeboň od 20.30 hodin.
  • Připravuje Agentura Kultur Kontakt.


Muž a žena je odvěké, věčné a nevyčerpatelné téma k inspiraci. Divadelní komedie Návštěva mladé dámy, recitál o lásce, nabízí úsměvné pohledy do tohoto věčně napínavého soužití.  Obrazy z partnerského soužití naplněné brilantním konverzačním dialogem mezi mužem a ženou rozehrávají témata jako je svádění, žárlivost, láska, svatba. Ze života je vzal a televizní podobu jim dal scenárista a režisér Zdeněk Podskalský, který se i na tu sebesrdceryvnější životní situaci dokáže podívat v nadsázce a s úsměvem.

Během jednoho představení odehrajeme několik příběhů, v nichž uvidíte například čekajícího bonvivána a jeho čipernou protihráčku. Také dojde k měření sil mezi mužem a ženou při náhodném setkání ve vypůjčeném bytě. Jeden z příběhů se zase ponese v intelektuálním tónu a v dalším příběhu se přesvědčíte, že i minulost nás někdy může dohnat, a to třeba i v tak slavnostní den, jako je svatební a také se dozvíte, zda je pravda, že teprve ve stáří člověk zmoudří.

Přijďte se podívat na některý z vybraných hradů, zámků či klášterů, a pobavit se u několika humorných scének a třeba v některé z nich najdete i sami sebe.

Vstupenky pouze na předběžné rezervace. Předprodej vstupenek na  www.cbsystem.cz

Příloha k článku

Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Návštěva mladé dámy, recitál o lásce , id: 11223 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 3.07.2017
Autor: Marie Košinová