Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Noční prohlídky pivovaru Bohemia Regent

Při pobytu v Třeboni si jistě nenechte ujít noční prohlídku rodinného pivovaru Bohemia Regent s ochutnávkou piva v nově zrekonstruovaných prostorách původních rožmberských sklepů.

V noci do pivovaru

Zcela výjimečný zážitek vám přinese tajemná noční procházka pivovarem, kterou pořádáme celoročně každý pátek a sobotu, v letních měsících pak každý den kromě neděle. V jiný čas se může uskutečnit po předchozí telefonické domluvě kdykoliv. Provedeme vás nejen výrobními provozy, ale za svitu svíček a loučí i starými pivovarskými sklepy, kde v chladu a temnu dozrává třeboňské pivo.

Ve Zbrojnici pak ochutnáte nejen čerstvě uvařené a čerstvě natočené pivo, ale k němu zakousnete i domácí chléb, upečený z pivovarských kvasnic a sladu, mazaný sádlem. Pokud vám jedno „malé“ nebude stačit, můžete zde zůstat a ochutnat další piva značky Bohemia Regent.​

K prohlídkám:

  • Vstupenky lze zakoupit 10 minut před začátkem prohlídky na recepci pivovaru. Na denní prohlídku není rezervace nutná, u nočních prohlídek bychom přivítali, obzvláště pokud je vás víc než pět, kdybyste si termín zarezervovali předem telefonicky na tel: +420 777 357 090 abychom věděli, kolik průvodců máme připravit.  
  • V příloze článku plakát ke stažení

Do pivovaru i za denního světla

Kromě těchto nočních prohlídek jsou KAŽDÝ DEN „denní“ prohlídky;  více o časech - viz příloha Časy prohlídek.

Další exkurze jsou možné po telefonické objednávce na  tel. 777 357 090.

Přílohy k článku

Noční prohlídky 2016Noční prohlídky - plakát

 

Časy prohlídekČasy prohlídek

Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Noční prohlídky pivovaru Bohemia Regent, id: 9142 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 4.01.2017
Autor: Marie Košinová