Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Pohádka na zámku: Kráska a netvor

Zámek Třeboň připravuje na prázdniny 2014 pro návštěvníky zámku mírně strašidelné zámecké noční prohlídky v doprovodu postav z klasické francouzské pohádky Kráska a zvíře.

Kráska a netvor  – Letní pohádkové divadlo

Pod názvem KRÁSKA A NETVOR se skrývá známá francouzská pohádka s ponurými oživlými bytostmi v nočních prostorách třeboňského zámku, konkrétně v prostorách Schwarzenberského sálu, konírny a kasemat.

Termíny konání představení v Třeboni:

  • čtvrtek 17. července
  • úterý 22. července
  • úterý 12. srpna

  • Začátek vždy od 19:00 po hodinách. Konec ve 24:00.
  • Vhodné pro dospělé a starší děti

Projekt Kráska a netvor

Tento projekt představila Agentura Veronika v Třeboni již loni, kdy s ním začala putovat po českých i moravských hradech a zámcích. Během prohlídky svícemi osvětleného zámku shlédneme tajemný, strašidelný a romantický příběh na motivy francouzské pohádky „Kráska a netvor" se spoustou světelných a hudebních efektů, s prvky černého divadla (hra UV světel) a ponurých oživlých bytostí a výjevů přímo v zámeckých interiérech. Do poutavého děje Vás vtáhne nejen atmosféra nočního zámku, ale i hudební doprovod.

Komentáře
Celkem 2 komentáře, poslední přidán 21.07. 2014 07:40

Olga Blažková 10.07. 2014 21:09 Odpovědět
Vloni jsme pohádku viděli. Moc pěkná, tajemná, s úžasným černým divadlem, stojí za podívání. Olga
Helena 21.07. 2014 07:40 Odpovědět
Rozhodne nedoporučuji! Prohlídka sestává s prohlídky kasemat,kde není nic k vidění, z konírny a jednoho sálu v zámku. Od průvodkyně se nedozvíte vůbec nic, o tom, že by těch pár vět bylo alespoň věnovaných dětem ani nemluvě.Rodinné vstupné neexistuje, platí i 4leté děti. Program rozhodně nezachrání asi 5 minutový vstup s prvky černého divadla. Je škoda, že si Třeboňský zámek lépe nehlídá kvalitu projektů, ke kterým se propůjčuje.Pokud chcete udělat svým dětem radost, vezměte je raději na zmrzlinu- dole na náměstí mají výbornou:-)

Konec výpisu článku Pohádka na zámku: Kráska a netvor, id: 9212 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 3.04.2014