Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Pohádkový Chlum 2016

Pohádkový Chlum - vodníci muzikantiVodníci (a nejen ti) se na vás moc těší na svém patnáctém velkém setkání v Chlumu u Třeboně, aneb na Vodnickém SPLAVU, který proběhne ve dnech 1. – 5. srpna 2016.

Jedná se o vodnické setkání aneb hudebně-divadelní festival pro děti i dospělé, který se koná pod názvem Pohádkový Chlum, a při němž vždy vodníci z Čech a Moravy ovládnou Chlum u Třeboně a přilehlé kempy.

POHÁDKOVÝ CHLUM u Třeboně v roce 2016

V roce 2016 nás čeká již 15-té setkání a to opět celodenní program pro děti – každý den jiná hraná pohádka, denní i noční pohádkový les, pěvecká soutěž „Zpívající ŽÁBA“ a spousty soutěží nejen na břehu, ale i ve vodě, pohádkové dílny pro nejmenší, pohádkové diskotéky a mnoho překvapení. V dopoledních hodinách spatříte vodníky po okolních kempech a den vždy ukončíme písničkovým večerem. No, a protože máme 15-té výročí, tak Vás čeká spousta překvapení.

Vystoupí:

  • RYBNÍKÁŘI, Jezdecká stáj POHODA, Divadýlko MRAK, ANDROMEDA, MAGNET, Loutkové divadlo XAVER, Pohádková babička Dadla, Víla Bezinka a další.

Kde nás najdete :

  • V Chlumu u Třeboně v sále Music Hall /zadní část Kulturního domu / v parku za Music Hall a v přilehlých kempech Hejtman-JIH, KAPŘÍK, a dále na Staňkově v kempu ATLAS a U SUMEČKA.

Akci opět pořádá za podpory Městyse Chlumu u Třeboně skupina Rybníkáři.

Pozvánka do Chlumu na tradiční akce v roce 2016.

Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Pohádkový Chlum 2016, id: 10512 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 17.02.2016
Autor: Marie Košinová