Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Pohádkový Chlum u Třeboně 2018

Zveme vás na již 17. velké setkání vodníků a jiných pohádkových bytostí, které se koná 30. července  - 3. srpna 2018 v Chlumu u Třeboně. Každý den vás čeká celodenní program pro děti i dospělé, pohádky, písničky, vodnická oficína, soutěže, pohádkový les, zábava ... a hlavně plno legrace.

Pohádkový Chlum - Vodnický splav 2018

Opět přijede náš jedinečný vodnický král Pepa Vošplouch I se svou družinou a také mnoho vodníků.

Čeká nás již 17-té setkání s vodníky a můžete se těšit na celodenní program pro děti – každý den jiná hraná pohádka, denní i noční pohádkový les, pěvecká soutěž „Zpívající ŽÁBA“ a spousty soutěží nejen na břehu, ale i ve vodě, pohádkové dílny, pohádkové vodnické soutěžní diskotéky a mnoho překvapení. Den začneme dopolední pohádkou a ukončíme pohádkovým a písničkovým večerem.

K programu 2018

Vystoupí:
  • Hudebně-divadelní skupina RYBNÍKÁŘI, Divadýlko MRAK, Divadlo ANDROMEDA, Loutkové divadlo DOKOLA, Loutkové divadlo XAVER, Divadlo LOUTKOVÝ SVĚT, Pohádková babička Dadla a Jezdecká stáj POHODA a další.

Kde nás najdete :

  • V Chlumu u Třeboně na náměstí, v parku za domem kultury, v kempu Hejtman-JIH jak na břehu, tak i na ostrově a v kempech KAPŘÍK , U BŘIZY, v kempu ATLAS a U SUMEČKA na Staňkově.

Takže HURÁ NA VODNICKÝ SPLAV“,

no a pokud Vás zajímá jak vůbec takový Vodnický splav vypadá,

pak mrkněte na reportáž STUDIA KAMARÁD – 1.část ZDE a 2.část ZDE


Vodníci moc děkují za návštěvu „Vodnickém splavu“a už se těší na setkání s vámi suchozemci v příštím roce opět na břehu rybníka Hejtman!

Navštivte i další zajímavé kulturní a společenské akce 2018 v Chlumu u Třeboně! 

 
Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Pohádkový Chlum u Třeboně 2018, id: 11363 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 6.10.2017
Autor: Marie Košinová