Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Posázavským Pacifikem do adventní Třeboně

V sobotu 10. prosince 2016 se v Třeboni konají adventní trhy s kulturním programem. Na tuto akci vypraví Posázavský pacifik speciální adventní jízdu svého expresu. Jste zváni.

Posázavským Pacifikem na adventní trhy do Třeboně

Do lázeňské Třeboně přijede 10. prosince historická souprava přívěsných vozů Balm tažená zrenovovanou motorovou lokomotivou T 435.003 „Hektor". Jízdu organizuje Spolek Posázavský Pacifik, který se zabývá záchranou historických lokomotiv, motorových vozů a vagónů. 

Program dne: 

  • Souprava Posázavského Pacifiku vyjíždí z Čerčan v 8.15, v Benešově zastaví v 8.30 a v Olbramovicích v 8.48. V zastávce Třeboň lázně je v 10.40.
  • Jízdu cestující stráví v útulných vozech s barovým oddílem, s čepovaným pivem, svařákem, a dalším občerstvením. Ve vlaku bude hrát živá country hudba, tak si mohou všichni i zazpívatí!
  • V Třeboni navštíví adventní trhy na náměstí, mohou využít bohatou nabídku místních restaurací a hospod. Tuto sobotu je také možné prohlédnout si třeboňský zámek, Schwarzenberskou hrobku, kostel P. Marie Královny a sv. Jiljí, zajít do třeboňského pivovaru Bohemia Regent.
  • Zpět z Třeboně, vlakové stanice, se vrací v 17 hodin.
  • Ve vlaku neplatí jízdenky jiných dopravců. K dispozici je bezplatná rezervace míst.
Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Posázavským Pacifikem do adventní Třeboně, id: 10883 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 26.11.2016
Autor: Marie Košinová