Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Pozvánka na Rybářské slavnosti 2006

Srdečně Vás všechny zveme na 2. ročník Rybářských slavností v Třeboni, které se uskuteční ve dnech 25. – 27. 8. 2006 za podpory Místní akční skupiny Třeboňsko o. p. s., Rybářství Třeboň a. s. a Informačního a kulturního střediska Třeboň.

Na Rybářských slavnostech bude k vidění pasování známých osobností do rybářského cechu, ochutnávky rybích specialit, na náměstí nebudou chybět ryby mražené, pečené, marinované, uzené, 40 druhů rybích salátů, rybí hranolky a spousta dalších rybích specialit. Na Masarykově náměstí bude celodenní zábavný program pro děti i dospělé za doprovodu hudebních skupin. Součástí sobotního odpoledne je i vystoupení herce Miroslava Donutila. Sobotní program zakončí taneční zábava a o půlnoci ohňostroj nad rybníkem Svět.

V neděli 27. 8. 2006 se pořádá cyklistický závod okolo Třeboňských rybníků. Součástí slavností budou exkurze na sádkách Rybářství Třeboň a.s. pod rybníkem Svět, výstava s rybářskou tématikou, promítání pro děti a dospělé, přednáška generálního ředitele Rybářství Třeboň a.s. Ing. Jana Hůdy a další.

Srdečně Vás zveme také na rybářské závody, které se budou konat v sobotu i v neděli na rybníku Svět. 

Veškerý program slavností je volně přístupný. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Pozvánka na Rybářské slavnosti 2006, id: 5815 , rubrika: Rybaření a Rybářství
Kategorie: , zveřejněn: 2.08.2006