Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Prvních 14 dní provozu Trebonsko.cz

Vážení návštěvníci, náš turisticko-informační server Třeboňsko.cz má za sebou prvních čtrnáct dní provozu. Za tu dobu se neustále rozšiřuje nabídka informací a služeb, které pro Vás připravujeme. Například u tohoto článku je poprvé zobrazen odkaz Přidej názor, který můžete využít k diskuzi o článku.

Interaktivní mapy

Nejvíce nového bylo jistě vykonáno v interaktivní mapě, kde přibyly nové vrstvy jako infocentra na Třeboňsku nebo turisticky zajímavá místa. Turisticky zajímavá místa jsou lokality, které určitě stojí za to navštívit. Poznáte je podle té to ikonky . V sekci TURISTIKA jsme založili stejnojmennou podsekci TURISTICKY ZAJÍMAVÁ MÍSTA, kde naleznete podrobnější popis míst vyznačených na mapě.

Propagace Okolo Třeboně

Nejvýraznější aktivitou prvních čtrnácti dnů se pro server Trebonsko.cz stala propagace festivalu Okolo Třeboně. Zařadili jsme informace získané od pořadatelů festivalu a přidali tip na (podle našeho mínění) nejzajímavější interprety celé akce (Divokej Bill, Clou, Iva Frühlingová). Pro sportovce jsme přidali články o sportovních akcích Běh Járy Cimrmana a cyklistický závod Okolo Třeboně.

Připravujeme

Cesta k úplné spokojenosti s obsahem našeho webu bude ještě velmi dlouhá. V první fázi se chystáme poskytnout informace o možnostech ubytování, stravování a dalších službách nejen pro turisty v třeboňském regionu. I zde je připraveno přímé zobrazování v interaktivní ma­pě.


Soutěže

Samozřejmě chystáme také zajímavé soutěže pro návštěvníky našeho serveru.

Fotogalerie

V blízké budoucnosti budou součástí našeho serveru také fotogalerie. Tam budete mít možnost zveřejnit své fotografie.

Spolupráce

Server Trebonsko.cz hledá spolupracovníky, kteří by rádi přispěli k rozšíření informovanosti o regionu. V případě, že Vás takováto spolupráce zajímá neváhejte nás kontaktovat.

Nabídky reklamy

Pro firemní klientelu připravujeme nabídku reklamních programů na našem serveru. Další informace o reklamě v článku Inzerujte na trebonsko.cz

Komentáře
Celkem 1 komentář, poslední přidán 29.06. 2005 14:37

Petr Urban 29.06. 2005 14:37 Odpovědět
super mapy

Konec výpisu článku Prvních 14 dní provozu Trebonsko.cz, id: 5457 , rubrika: Třeboňsko
Kategorie: , zveřejněn: 24.06.2005