Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Rybářské slavnosti 2008 - ohlédnutí

Rybářské slavnosti 2008 jsou již minulostí. Proběhly ve dnech 22. až 24. srpna 2008 v Třeboni. Letošní - v pořadí již čtvrtý – ročník Rybářských slavností se opravdu vydařil. Díky velké návštěvnosti a bohatému programu  vládla na Masarykově náměstí v Třeboni celý sobotní den příjemná nálada. Rybářům letos přálo i počasí, což jistě také mělo vliv na spokojenost a uvolněnost návštěvníků slavností.

Rybářské slavnosti do Třeboně patří. To naznačil i předseda představenstva pořádající společnosti Rybářství Třeboň Ing. Jan Hůda, když  mj. řekl , že rybářství je řemeslo s obrovskou tradicí a tuto tradici je nutno udržovat, a lidem ukázat, že rybářské řemeslo zde na jihu Čech žije dále a rybáři tu byli a budou.

Několika fotografiemi Vám chceme přiblížit atmosféru letošních Rybářských slavností:

Petr Stupka a třeboňský kaprPetr Stupka a Kapří Třeboňský kapr

Prodej kaprů na Rybářských slavnostech Ochutnávka a prodej vín Znovín  Znojmo Výstava živých ryb - Výzkumný ústav rybářský

Brass Band Rakovník Třeboň - 23. 8. 2008

Rybářské slavnosti 2008 v sobotu v pozdních hodinách ukončil ohňostroj na hrázi rybníka Svět. Tento zážitek nelze zachytit fotoaparátem, ale vězte, stál za to!

 

Ohlédnutí za právě skončenými Rybářskými slavnostmi 2008 je i naší první pozvánkou do Třeboně na Rybářské slavnosti 2009

Další informace o víkendu 23. – 24. 8. 2008 v Třeboni zde.

Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Rybářské slavnosti 2008 - ohlédnutí, id: 6080 , rubrika: Rybaření a Rybářství
Kategorie: , zveřejněn: 25.08.2008
Autor: Marie Košinová