Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Rybářské slavnosti 2015

Rybářské slavnosti - slavnostní zahájeníV druhé polovině srpna 2015 se bude konat v Třeboni v pořadí již 11. ročník velkých Rybářských slavností. Pořadatelem je opět Rybářství Třeboň a Destinací Třeboňsko.

21. – 23. srpna 2015

Od pátku 21. srpna do neděle 23. srpna 2015 se konají na Louce u Zlaté stoky Rybářské slavnosti, které zahrnují kulturní a gastronomický program. Kulturní program pořádá Destinace Třeboňsko a gastronomický program společnost Pěšárna.
Tradiční velkolepý ohňostroj na Louce v sobotu večer pořádá ODEON, provozovatel webů www.treboninfo.cz a www.podsvetem.cz.

Rybářské slavnosti se konají i na Sádkách Rybářství Třeboň na Sádecké ulici.

V gastronomické nabídce budou ryby z produkce Rybářství Třeboň a na rožni na Louce u Zlaté stoky bude opékán divočák z honitby Rybářství Třeboň.

V sobotu 22. srpna pak město Třeboň pořádá trh a kulturní program pod názvem Rybářská Třeboň na Masarykově náměstí.

Podrobný program slavností včas zveřejníme v naší speciální rubrice věnované této největší slavnosti třeboňských rybářů.

Ohlédnutí za slavnostmi 2014

RS 2014 se konaly také na Louce u Zlaté stoky a na Sádkách Rybářství Třeboň.

Pojďme si připomenout Louku u Zlaté stoky v době jubilejního 10. ročník prostřednictvím fotoalba Slavností, a také koukněme na ohňostroj Slavností, který byl k vidění na Louce 23. 8. 2014.

A podívejte se, co bylo k vidění o slavnostech na Sádkách Třeboň.

Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Rybářské slavnosti 2015, id: 9564 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 1.11.2014
Autor: Marie Košinová