Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Rybářské slavnosti v Třeboni

K největším kulturním událostem na Třeboni patří každoročně Rybářské slavnosti v Třeboni a na Třeboňsku. Slavnosti se konají v Třeboni vždy na konci srpna a místem konání je areál Pod Světem a Sádky Rybářství Třeboň.

Pořadatelem Rybářských slavností je Destinace Třeboňsko o.p.s. a Rybářství Třeboň, a.s. s partnery.

Pozvánka do Třeboně na Rybářské slavnosti


Vše k slavnostem vždy včas zveřejníme, abyste si mohli rezervovat místo v kalendáři a včas si zajistit ubytování. Přijeďte na tuto velkou třeboňskou slavnost, podpořte tradiční české rybníkářství a rybářství, a oslavte s námi práci rybářů.

Termín a program slavností je vždy včas uveden v naší speciální rubrice věnované této tradiční, k Třeboňsku neodmyslitelně patřící slavnosti.

Komentáře
Celkem 1 komentář, poslední přidán 11.09. 2015 15:07

Viotruba Ing 11.09. 2015 15:07 Odpovědět
Zúčastnili jsme s manželkou Vašich \"Rybářských dnů\". Byli jsme velmi spokojeni až na jízdu vláčkem Třeboňáčkem. Nastupovali jsme na hrázi a jeli k lázním Aurora. Tam jsme jízdu přerušili na 2 hod. Nikde není uvedeno ,že to není možné. Při dalším nástupu nás člověk, vydávající jízdenky, odmítl svést a museli jsme znova zaplatit. Byl to pro nás nepříjemný zážitek. Jsme důchodci nad 70 let a uvedený vlak by mohl plnit i dopravní účel.
Doufám, že příště si budu moci přečíst podmínky takto drahé jízdy.

Konec výpisu článku Rybářské slavnosti v Třeboni , id: 9698 , rubrika: Rybaření a Rybářství
Kategorie: , zveřejněn: 5.01.2015
Autor: Marie Košinová