Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Ubytování Velikonoce na Třeboňsku

Uvažujete-li strávit prodloužený velikonoční víkend 30. března - 2. dubna 2018  v Třeboni či na Třeboňsku, pomalu se začněte rozhlížet po ubytování na Velikonoce 2018 v Třeboni  a okolí již nyní.  

Nabídka ubytování na Velikonoce 2018

Vybírejte z našeho velkého katalogu ubytování.

Aktuální nabídka volného ubytování na Velikonoce 2018: včas připravíme ...

Penzion Vratislavský dům

Nabídka pohodlného ubytování v historickém centru města Třeboně v penzionu, který se nachází v historické budově Vratislavského domu.

Ubytování Sluníčko

Pohodové ubytování v apartmánech v klidné části Lomnice n. L. s možností posezení v soukromém vinném sklípku. K dispozici dvorek s posezením, grilování.

Relax Park Třeboň

Ubytování v apartmánovém komplexu Relax Park Třeboň, jen několik kroků od Aurory. V nabídce dvou až čtyřlůžkové apartmány.

Penzion u Třeboně

Ubytování v Třeboni - Břilicích ve 2-3lůžkových pokojích s příslušenstvím a 5lůžkových apartmánech s dvěma ložnicemi. Venkovní posezení s grilem.

Penzion u Radnice

Ubytování v dvou až pětilůžkových pokojích v centru Lomnice nad Lužnicí. Bezbariérový 4-lůžkový pokoj. Možnost polopenze. Cyklisté vítáni.

Ubytování Pod dubem

Ubytování v penzionu v Domaníně, vzdáleném cca 5 km od Třeboně. Ubytování je vhodné pro páry, rodiny i party přátel. Parkování přímo u objektu. K...

Penzion Jindrův mlýn

Nově zrekonstruovaná část mlýna v krásném prostředí na poloviční samotě 2,5 km od historického centra Třeboně. Třeboně. V nabídce prostorné apartmány.

Penzion u Františka

Penzion u Františka nabízí ubytování v centru Třeboně ve dvou až pětilůžkových apartmánech. Součástí penzionu zahrada a vinotéka.

Ubytování Na statku

Pohodové ubytování v Domaníně u Třeboně na chalupě (bývalém statku). Venkovní bazén, posezení, krb, gril. Možnost zapůjčení kol. Parkování v objektu.

Chata Cep

Chata v chatové oblasti Cep u rybníka Podřezaný. K dispozici tři ložnice a dva sociály. U chaty travnatá pláž s posezením a ohništěm. Pramice.

Club Penzion Kamínek

Penzion mezi Třeboní a Novohradskými horami. Ubytování ve 2 až 4 lůžkových pokojích. Součástí restaurace i zahrada s hřištěm a pergolou.