Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Ubytování Velikonoce na Třeboňsku

Uvažujete-li strávit prodloužený velikonoční víkend 19. dubna - 22. dubna 2019  v Třeboni či na Třeboňsku, pomalu se začněte rozhlížet po ubytování na Velikonoce 2019 v Třeboni  a okolí již nyní.  

Nabídka ubytování na Velikonoce 2019

Aktuální nabídka volného ubytování na letošní Velikonoční dny:

Penzion u Radnice

Ubytování ve 2 až 5-lůžkových pokojích v centru Lomnice n. L. Každý s vl. soc. zařízením. Parkování, úschovna kol. Možné i krátké pobyty. Bezbariérové.

Ubytování Sluníčko

Pohodové ubytování v apartmánech v klidné části Lomnice n. L. s možností posezení v soukromém vinném sklípku, dvorek s posezením, grilování.

Penzion u Třeboně

Ubytování v Třeboni Břilicích ve 2-3lůžkových pokojích s přísl. a 5lůžkových apartmánech s dvěma ložnicemi. snídaně. Venkovní posezení, gril, bazén.

Penzion Rožmberk

Penzion v Lužnici u Třeboně na břehu stejnojmenné řeky. V nabídce 2 až 4-lůžkové pokoje a apartmány. Zahrada, zázemí pro děti. V sezoně se snídaní.

Ubytování Na statku

Pohodové ubytování v Domaníně u Třeboně na chalupě (bývalém statku). Venkovní bazén, posezení, krb, gril. Možnost zapůjčení kol. Parkování v objektu.

Ubytování Pod dubem

Ubytování v penzionu v Domaníně u Třeboně. Vhodné pro páry, rodiny i party přátel. Úschovna kol, kryté zahradní posezení. ohniště, gril. Parkování.

Ubytování U Třeboně

Rodinný penzion v Branné u Třeboně nabízí dva samostatné pokoje a dva apartmány. Možnost posezení na terase, grilování. Parkování před objektem. WI-FI...

Penzion Jindrův mlýn

Zrekonstruovaný mlýn v krásném prostředí na samotě 2,5 km od historického centra Třeboně. Prostorné apartmány,příroda,WIFI.

Penzion Vlasta

Penzion Vlasta - ubytování v Třeboni v 3 a 4lůžkových apartmánech v krásném klidném prostředí. Wifi. Parkovaní, kolárna. V blízkosti cyklistická...

Penzion Apartmány Vala

Ubytování v apartmánech v krásné přírodě Třeboňska. WIFI, zahrada, dětský bazén, kuželky, volejbal, gril, ohniště. Koupání v řece Nežárce. Možnost...

Penzion & Restaurace Papírna

Nové moderní ubytování v Lomnici nad Lužnicí, v klidné okrajové části. K dispozici 8 samostatných pokojů, apartmán. Se snídaní, stravování. Cyklisté...