Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Ubytování Velikonoce na Třeboňsku

Uvažujete-li strávit prodloužený velikonoční víkend 30. března - 2. dubna 2018  v Třeboni či na Třeboňsku, pomalu se začněte rozhlížet po ubytování na Velikonoce 2018 v Třeboni  a okolí již nyní.  

Nabídka ubytování na Velikonoce 2018

Vybírejte z našeho velkého katalogu ubytování.

Aktuální nabídka volného ubytování na Velikonoce 2018: včas připravíme ...

Penzion Vratislavský dům

Nabídka pohodlného ubytování v historickém centru města Třeboně v penzionu, který se nachází v historické budově Vratislavského domu.

Penzion u Třeboně

Ubytování v Třeboni Břilicích ve 2-3lůžkových pokojích s přísl. a 5lůžkových apartmánech s dvěma ložnicemi. Venkovní posezení, gril, snídaně.

Ubytování Sluníčko

Pohodové ubytování v apartmánech v klidné části Lomnice n. L. s možností posezení v soukromém vinném sklípku. K dispozici dvorek s posezením, grilování.

Relax Park Třeboň

Ubytování v apartmánovém komplexu Relax Park Třeboň, jen několik kroků od Aurory. V nabídce dvou až čtyřlůžkové apartmány.

Penzion u Radnice

Ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích v centru Lomnice nad Lužnicí. Každý pokoj s vlastním soc. zařízením. Bezbariérový 4-lůžkový pokoj.

Ubytování Pod dubem

Ubytování v penzionu v Domaníně, vzdáleném cca 5 km od Třeboně. Ubytování je vhodné pro páry, rodiny i party přátel. Parkování přímo u objektu. K...

Penzion Veronika

Ubytování nedaleko lázní i centra Třeboně. V nabídce 4 x 2-lůžkové pokoje, s možností přistýlky. Vybavená kuchyňka, velká zahrada. Cenově příznivé.

Penzion Jindrův mlýn

Zrekonstruovaný mlýn v krásném prostředí na samotě 2,5 km od historického centra Třeboně. Třeboně. Prostorné apartmány, pobyt v přírodě.

Penzion u Františka

Penzion u Františka nabízí ubytování v centru Třeboně ve dvou až pětilůžkových apartmánech. Součástí penzionu zahrada a vinotéka.

Ubytování Na statku

Pohodové ubytování v Domaníně u Třeboně na chalupě (bývalém statku). Venkovní bazén, posezení, krb, gril. Možnost zapůjčení kol. Parkování v objektu.

Penzion & Restaurace Papírna

Nové ubytování v klidné okrajové části Lomnice nad Lužnicí nabízí 8 samostatných pokojů a 1 apartmán. Vše nově zařízené, jeden pokoj bezbariérový.

Chata Cep

Chata v chatové oblasti Cep u rybníka Podřezaný. K dispozici tři ložnice a dva sociály. U chaty travnatá pláž s posezením a ohništěm. Pramice.