Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Ubytování Silvestr v Třeboni

Uvažujete-li strávit poslední dny roku 2018 a první dny roku 2019 v Třeboni, neváhejte a začněte se rozhlížet po ubytování na Silvestra 2017  v třeboňských penzionech a apartmánech již nyní.  

Nabídka ubytování na Silvestra 2018

Někteří ubytovatelé privátní i některé apartmány či penziony silvestrovské pobyty na Třeboňsku neposkytují. A z těch co ano, má řada penzionů  Silvestra rezervováno již od jara. Nečekejte na poslední chvíli ani vy!

Penzion Vratislavský dům

Nabídka pohodlného ubytování v historickém centru města Třeboně v penzionu, který se nachází v historické budově Vratislavského domu.

Relax Park Třeboň

Ubytování v apartmánovém komplexu Relax Park Třeboň, jen několik kroků od Aurory. V nabídce dvou až čtyřlůžkové apartmány.

Penzion u Radnice

Ubytování v dvou až pětilůžkových pokojích v centru Lomnice nad Lužnicí. Bezbariérový 4-lůžkový pokoj.

Penzion u Františka

Penzion u Františka nabízí ubytování v centru Třeboně ve dvou až pětilůžkových apartmánech. Součástí penzionu zahrada a vinotéka.

Chata Cep

Chata v chatové oblasti Cep u rybníka Podřezaný. K dispozici tři ložnice a dva sociály. U chaty travnatá pláž s posezením a ohništěm. Pramice.

Penzion Kváček

Celoroční ubytování ve dvou apartmánech s kuchyňkou, koupelnou a WC, TV a Wi-Fi. Zajišťujeme parkování i úschovnu kol. Možnost grilování.

Penzion Alfa

Celoroční nabídka ubytování v klidné části města Třeboně v samostatných dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Parkování u penzionu.

Penzion Vlasta

Penzion Vlasta nabízí ubytování v Třeboni v apartmánech v krásném klidném prostředí. V blízkosti penzionu vede cyklistická stezka.

Penzion U Dubu

Ubytování s bazénem v Branné, 4 km od Třeboně pro celkem 12 osob. K dipozici zahrada, WIFI, úschovna kol, parkování. Cenově zajímavé.

Penzion Otepkovi

Ubytování v Lužnici v rodinném penzionu. K dispozici vyhřívaný bazén, brouzdaliště, dětské hřiště s trampolínou a pískovištěm, kuchyňka, zahrada s...