Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Ubytování Silvestr v Třeboni

Uvažujete-li  strávit poslední dny roku 2019 a první dny roku 2020 v Třeboni, jste ve výhodě, protože máte dost času a širší nabídku na výběr ubytování na Silvestra 2019  v třeboňských penzionech a apartmánech. 

Nabídka ubytování na Silvestra 2019

Někteří ubytovatelé silvestrovské pobyty na Třeboňsku neposkytují; mají v té době zavřeno. A z těch otevřených mají někteří  rezervace z minulého silvestru. Proto moc nečekejte a po ubytování se porozhlédněte už nyní!

Naše tipy na ubytování na Silvestra 2019

Objekty, které zvou na pobyt na přelomu roků 2019 a 2020 budeme v průběhu roku aktualizovat a doplňovat...

Hledáte-li však již nyní ubytování na Silvestra 2019, oslovte ubytovatele z katalogu v  rubrice Ubytování. 

Penzion u Radnice

Ubytování ve 2 až 5-lůžkových pokojích v centru Lomnice n. L. Každý s vl. soc. zařízením. Parkování, úschovna kol. Možné i krátké pobyty. Bezbariérové.

Apartmány Na Seníku

Ubytování v Třeboni v moderně zařízených apartmánech s 2 - 5 lůžky a jedné garsoniéře pro dvě osoby a s přistýlkou. Parkování. Pergola, dětské hřiště.

Buxusson Resort

Dva velkolepé rekreační domy v Lomnici n.L., každý pro max. 12 osob, se svojí oplocenou zahradu a hřištěm. Poblíž apartmán pro dvě osoby, se snídaní.

Penzion Bašta Bošilec

Ubytování u obce Bošilec v objektu bývalé Schwarzenberské hájovny. Součástí penzionu je okrasná zahrada a biofarma. Možnost snídaně.

Ubytování u rybníka Svět

Celoroční ubytování v klidné okrajové části Třeboně, nedaleko Světa. Dva 2-lůžkové pokoje s přísl., zahrada. Kvalitní ubytování za nízkou cenu.

Chata Cep

Chata v chatové oblasti Cep u rybníka Podřezaný. K dispozici tři ložnice a dva sociály. U chaty travnatá pláž s posezením a ohništěm. Pramice.