Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Ubytování Silvestr v Třeboni

Uvažujete-li strávit poslední dny roku 2018 a první dny roku 2019 v Třeboni, neváhejte a začněte se rozhlížet po ubytování na Silvestra 2018  v třeboňských penzionech a apartmánech již nyní.  

Nabídka ubytování na Silvestra 2018

Někteří ubytovatelé silvestrovské pobyty na Třeboňsku neposkytují; mají v té době zavřeno. A z těch otevřených má řada penzionů  již Silvestra rezervováno. Proto nečekejte na poslední chvíli a po volných kapacitách se porozhlédněte už dnes!

Objekty, které zvou na pobyt na přelomu roku a mají ještě volno: 

Penzion Vratislavský dům

Nabídka pohodlného ubytování v historickém centru města Třeboně v penzionu, který se nachází v historické budově Vratislavského domu.

Apartmány Na Seníku

Ubytování v Třeboni v moderně zařízených apartmánech s 2 - 5 lůžky a jedné garsoniéře pro dvě osoby a s přistýlkou. Parkování. Pergola, dětské hřiště.

Penzion u Radnice

Ubytování ve 2 až 5-lůžkových pokojích v centru Lomnice n. L. Každý s vlastním soc. zařízením. Parkování, úschovna kol. Možné i krátké pobyty....

Penzion Panda

Ubytování v Třeboni v dvoulůžkových pokojích a apartmánu, s možností přistýlky. Ke každému pokoji slunná terasa. Zahrada s posezením a grilem,...

Apartmán Gabik

Ubytování v Třeboni v novém prostorném apartmánu 3 + kk s nadstandardním vybavením. Pro max. 6 osob. Úschovna kol. Parkování.