Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Ubytování Silvestr v Třeboni

Uvažujete-li strávit poslední dny roku 2017 a první dny roku 2018 v Třeboni, neváhejte a začněte se rozhlížet po ubytování na Silvestra 2017  v třeboňských penzionech a apartmánech již nyní.  

Nabídka ubytování na Silvestra 2017

Někteří ubytovatelé privátní i některé apartmány či penziony silvestrovské pobyty na Třeboňsku neposkytují. A z těch co ano, má řada penzionů  Silvestra rezervováno již od jara. Nečekejte na poslední chvíli ani vy!

Penzion Vratislavský dům

Nabídka pohodlného ubytování v historickém centru města Třeboně v penzionu, který se nachází v historické budově Vratislavského domu.

Relax Park Třeboň

Ubytování v apartmánovém komplexu Relax Park Třeboň, jen několik kroků od Aurory. V nabídce dvou až čtyřlůžkové apartmány.

Penzion u Radnice

Ubytování v dvou až pětilůžkových pokojích v centru Lomnice nad Lužnicí. Bezbariérový 4-lůžkový pokoj. Možnost polopenze. Cyklisté vítáni.

Penzion u Františka

Penzion u Františka nabízí ubytování v centru Třeboně ve dvou až pětilůžkových apartmánech. Součástí penzionu zahrada a vinotéka.

Chata Cep

Chata v chatové oblasti Cep u rybníka Podřezaný. K dispozici tři ložnice a dva sociály. U chaty travnatá pláž s posezením a ohništěm. Pramice.

Penzion Alfa

Celoroční nabídka ubytování v klidné části města Třeboně v samostatných dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Parkování u penzionu.

Penzion Vlasta

Penzion Vlasta nabízí ubytování v Třeboni v apartmánech v krásném klidném prostředí. V blízkosti penzionu vede cyklistická stezka.

Penzion Otepkovi

Ubytování v Lužnici v rodinném penzionu. K dispozici vyhřívaný bazén, brouzdaliště, dětské hřiště s trampolínou a pískovištěm, kuchyňka, zahrada s...