Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Věra Špinarová v Třeboni

Pozvánka do Třeboně na velký koncert koncert české Janis Joplin! Koncert se koná 26. dubna 2016 v KKC Roháč. Začátek koncert je v 19:00 hodin.

Koncert Věry Špinarové a kapely Adam Pavlík Band 

Jedna z nejvýraznějších osobností českého popu a rocku Věra Špinarová vystoupí v Třeboni. Uslyšíte Meteor lásky, Music box, Bílá jawa 250, Raketou na Mars nebo Měj mě rád i největší hit Jednoho dne se vrátíš z filmu Tenkrát na západě.

Vstupné 390 Kč.

Věra ŠpinarováPro svůj nenapodobitelný sytý hlas i pro temperamentní a vitální vystupování na koncertech patří VĚRA ŠPINAROVÁ již mnoho let mezi nejžádanější zpěvačky v České a Slovenské republice. Prestižní záležitostí v roce 2007 bylo pozvání na koncert Joe Cockera, který nemá nikdy na svých koncertech hosty ani předskokany. Věru Špinarovou pozval jako hosta na ostravský koncert. Za svou kariéru vydala celkem 13 desek. Má mnoho ocenění v podobě zlatých a platinových desek, patří mezi prvních pět nejprodávanějších českých interpretek za posledních deset let. Na pultech obchodů s muzikou jsou i první DVD Věry Špinarové. Komplet Největší hity live, který obsahuje koncertní DVD + CD, mapuje průřez její dlouholetou, ale ne vždy doceněnou kariérou a přináší všechny její známé hity v současném a rockovějším aranžmá, které je jejímu srdci nejbližší. Její pověstný koncertní temperament byl poprvé zaznamenán na DVD a představuje Věru Špinarovou bez příkras, s ryzím naturelem a písničkami, které se stávají hity tou nejpřirozenější cestou, zlidověním.

Délka koncertu: 120 min včetně přestávky

Vstupenky na koncert:

Komentáře
Celkem 1 komentář, poslední přidán 29.11. 2015 19:03

Jan 29.11. 2015 19:03 Odpovědět
Dobrý večer, kde je, prosím, možné zakoupit vstupenky na koncert Věry Špinarové a kapely Adam Pavlík Band/26. dubna 2016 v KKC Roháč? Je možné zakoupit vstupenky ONLINE (jako na akce konané v klášteře Borovany)?.

Konec výpisu článku Věra Špinarová v Třeboni, id: 10354 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 24.11.2015
Autor: Marie Košinová