Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Xavier Baumaxa - v Třeboni

V pátek 28. července 2017 jste zváni do Třeboně na další z koncertů celoročního festivalu Okolo Třeboně.

XAVIER BAUMAXA

Koncert se bude konat od 20 hodin v Třeboni; přesné místo  bude včas upřesněno.
 
Kdo je XAVIER BAUMAXA?

  • Xavier Baumaxa, vlastním jménem Lubomír Tichý (* 1973) je litvínovský písničkář a kytarista. Než se vydal na sólovou dráhu, působil několika kapelách. Jeho projev je založen na slovních hříčkáchparodiích na různé hudební styly a zpěváky.
  • Je buránek regionálního charakteru, se stále větším geografickým a mezigeneračním přesahem. Své písně skládá zpravidla při různých rytmických činnostech jako je: sekání dříví, máchání křovinořezem, chůze v terénu, plavání kraulem či naznak, zatloukání hřebíků hundrtfýrcych - stovek, natírání plotu tixotropní lazurou, kopání ilegálních trativodů, přejíždění středové dálniční přerušované čáry a to hlavně v noci, cvakání zuby po přejetí dvojité nepřerušované čáry a to hlavně nad ránem, v neposlední řadě také poslouchání praskotu krbu, které je však arytmické, takže je to sporné...
  • Xavier BaumaxaNové CD Idueto vyšlo 1.4.2017. Mimo jiného obsahuje duety s Martou Kubišovou, Jankou Kirschner, Lenkou Dusilovou a Muchou. CD je k dostání na všech koncertech, tedy i v Třeboni.
 
Vstupenky na koncert si můžete za zvýhodněnou cenu pořídit v předprodeji již nyní na stránkách www.okolotrebone.cz.

Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Xavier Baumaxa - v Třeboni , id: 11190 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 19.06.2017
Autor: Marie Košinová