Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Zvýhodněná akreditace na Anifilm 2018 - Newsletter

Mezinárodní festival animovaných filmů Anifilm 2018, který bude v Třeboni  ve dnech 1. – 6. května 2018, vydal v lednu 2018 nový newsletter informující o nabídce zvýhodněné akreditace 2018 a o dalších aktivitách a novinkách k blížícímu se festivalu 2018.

Jako mediální partner festivalu vám veškeré zprávy z Newsletteru předkládáme:

Spouštíme on-line předprodej zvýhodněných festivalových akreditací

Kdo si pospíší a zakoupí si návštěvnickou akreditaci do 31. 3., získá ji bez čekání a o téměř 25 % levněji. Registraci a nákup akreditace platné po celou dobu festivalu si nyní můžete jednoduše zajistit přes naši festivalovou databázi zdeV průběhu festivalu bude vaše akreditace připravena k vyzvednutí ve Festivalovém centru v Třeboni. Pospěšte a využijte výhodnou nabídku! 

Anifilm nově také nabízí extra levné ubytování v tělocvičně ve Sportovní hale Třeboň za sympatickou cenu 100,-/osobu/noc. 

Anifilm udělí Cenu za celoživotní přínos animovanému filmu Libušce Čihařové

Čtěte článek o udílení ceny pro Libuši Čihařovou.

Národní soutěž Český obzor otevřena do 28. 1.!

Stále přijímáme domácí animovanou tvorbu do nově otevřených kategorií Českého obzoru. Jedná se o soutěž domácí tvorby, která je rozdělena do čtyř podkategorií:

  • Krátký film
  • Studentský film
  • Televizní / on-line film a seriál
  • Zakázkové dílo 

Až do 28. ledna tak máte možnost vedle českých filmových děl přihlásit i seriálovou tvorbu, reklamy, znělky, spoty a jiné zakázkové práce. 

Rada animovaného filmu

Anifilm inicioval za podpory Asociace animovaného filmu (ASAF) a European Animation Awards Association (EAA) vznik Rady animovaného filmu (RAF).

Hlavním posláním této neformální iniciativy je sdružovat významné osobnosti působící v oblasti českého animovaného filmu.

Základním účelem RAF je naplňování společného zájmu členů na podpoře, propagaci a reflexi českého animovaného filmu v České republice i v zahraničí. 

Herní vývojáři, je tady GAME DAY!

Game Day,  program pro české nezávislé herní vývojáře, proběhne v rámci festivalu Anifilm ve dnech 5. – 6. května 2018Vývojáři budou moci prezentovat své rozpracované hry široké veřejnosti a v rámci dvoudenního programu také navštěvovat řadu přednášek mezinárodních hostů, autorská hraní, prezentace vztahující se k mezinárodní herní soutěži nebo herní pitching projektů ze zemí CEE.

Jednotlivá studia se budou prezentovat v prostorách Měšťanské Besedy na Masarykově náměstí v Třeboni. Uzávěrka přihlášek pro výstavní činnost vývojářů: 28. února.

 


Pro více informací otevřte  Newsletter leden 2018

Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Zvýhodněná akreditace na Anifilm 2018 - Newsletter , id: 11529 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 24.01.2018
Autor: Marie Košinová