Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

běh kolem světa – run around the world (TZ)

V sobotu 14. září 2013 bude v Třeboni 2. ročník společensko-sportovní akce s názvem Běh kolem světa 2013.

Pořadatelé vydali tiskovou zprávu, kterou vám server Třeboňsko.cz – mediální partner akce – přináší v plném znění.

běh kolem světa – run around the world

po až nečekaném úspěchu loňského premiérového ročníku bude v sobotu 14. září 2013 v 15:15 v lázeňském parku lázní aurora slavnostně odstartován druhý ročník společensko-sportovní akce běh kolem světa.

i v roce letošním se závod koná pod patronátem starosty města třeboně – pana jiřího houdka a s finančním přispěním města samotného a dalších, převážně místních, sponzorů. na bezpečnost účastníků budou dohlížet strážníci městské policie třeboň.

stejně jako loni je závod součástí festivalu třeboň město zdraví, jehož hlavní část se koná o týden později, konkrétně v pátek 20. a v sobotu 21. září 2013.

závod se koná za jakéhokoliv počasí a kromě hlavního závodu, vedoucím po naučné stezce kolem třeboňského rybníka svět, se můžete těšit na závody rodičů s kočárky, servírek a číšníků s podnosem plným nápojů, dobrovolníků s basou piv, dětských a juniorských běhů a závodů vozíčkářů a nevidomých.

pořadatelé srdečně zvou nejen všechny sportovce a třeboňáky, ale i fanoušky dobré zábavy a excelentních sportovních výkonů. o dalším průběhu příprav vás budeme informovat. závodníci, ale i zvědavci, se již dnes mohou podívat na web www.behkolemsveta.cz a registrovat se zde do hlavního závodu.

pavel klejna

Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku běh kolem světa – run around the world (TZ), id: 8744 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 18.06.2013