Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Bratři Ebenové - v KKC Roháči!

V létě 2017 do Třeboně opět přijedou na pozvání Pavla Barnáše skvělí bratři Ebenové.

bratři Ebenové v Třeboni 2017

host: Martina Trchová & Trio – držitelé žánrové ceny Anděl 2016

Termín koncert: čtvrtek 27. července 2017

Místo konání KKC ROHÁČ - AKTUALITA 26. 7.  

  • Aktuální zpráva pro všechny, kteří se chystají na koncert Bratrů Ebenů v Třeboni. Dlouho jsme zvažovali, zda koncert přesunout pod střechu nebo ne a jelikož je příroda velmi nevyzpytatelná, rozhodli jsme se s konečnou platností pro přesunutí koncertu do KKC Roháč! Takže deštníky můžete nechat doma, protože bude určitě krásně :) Budeme rádi, když tuto zprávu budete šířit dál. Děkujeme!

Předprodej vstupenek na stránkách pořadatele, tj. v E-shopu festivalu Okolo Třeboně, je ukončen. Na místě budou v prodeji za 450 Kč.

Ebeni 2017 

Osobité autorské písně, výrazný hlas, jazzová i klasická kytara, hladivý tón kontrabasu a pestrá rytmika. To vše je Martina Trchová & Trio, které hraje vlastní tvorbu s Martininými texty a aranžemi na hranicích jazzu, blues, folku, latiny a šansonu. Texty mapují hloubku lidské duše, ale křehké výpovědi střídají i texty chrlené s hiphopovou kadencí.

Kapela vydala v tomto složení již dvě alba: Takhle ve mně vyjou vlci (2010, Indies MG) a v loňském roce Holobyt (2016, Indies MG).

Nové album Holobyt přináší 12 hudebně plnokrevných nadžánrových písní. Leitmotivem alba je hledání domova: a to jak domovského místa ve světě, tak uvnitř nás v sobě samých. „To zvláštní slovo holobyt nevnímám skepticky: je to prázdný prostor, který lze znovu zabydlet a vykročit někam dál. I lidem, kteří dávno někde bydlí, se někdy zachce revidovat, kam vlastně patří,” říká.

Pozvánka na celý festival Okolo Třeboně 2017

Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Bratři Ebenové - v KKC Roháči!, id: 10896 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 5.12.2016
Autor: Marie Košinová