Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Drahouškové na TDF 2012

Pozvánka do Třeboně na divadelní představení Drahouškové, které bude v rámci Třeboňského divadelního festivalu 2012 v pátek 21. září 2012 od 19:30 hod. v Divadle J. K. Tyla.

Dany Laurentová: Drahouškové

  • Divadlo Kalich
  • Hrají: Pavel Zedníček, Jana Paulová, David Suchařípa, Anežka Svobodová, Jiří Kohout
  • Režie: Petr Novotný

Po velkém úspěchu poslední společné inscenace, hitu Bez předsudků, jež je stále na repertoáru a všude se setkává s vyprodanými sály, se Jana s Pavlem objevují v hlavních rolích komedie francouzské autorky Dany Laurentové Drahouškové. Tato komedie patří k tomu nejlepšímu, co v současné době nabízí divadelní Paříž, v níž si okamžitě získala srdce diváků.

Drahouškové jsou komedií pro pět herců, která se velice vtipnou, neotřelou a výstižnou formou zabývá otázkou fungování rodiny v jednadvacátém století, tedy otázkou, jež je i u nás aktuální a stále palčivější.

Pierre právě přijde o místo ředitele velké televizní stanice, Marion naopak začíná slavit úspěchy na konkurenčním kanále. Do už tak napjaté situace přichází Mariin první manžel, rozený dobrodruh Francois, s žádostí o poskytnutí přístřeší na pár dní a dcera Julie chce rodičům představit svého snoubence Alexandra… Zkrátka je nade vše jasné, že to naši Drahouškové nebudou mít jednoduché…

Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Drahouškové na TDF 2012, id: 8140 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 2.08.2012