Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Hit Třeboňska 2010 - lov na Rožmberku

Aktualita ze dne 17. 9. 2010:
Z důvodu podzimního výlovu rybníku Rožmberk je na tomto rybníce ukončena možnost sportovního rybolovu.


Hitem letošního roku je na Třeboňsku rekreační rybaření na největším českém rybníce, na Rožmberku. Tento sportovní rybolov umožňuje společnost Rybářství Třeboň. Vše o sportovním rybaření na Rožmberku 2010.

Rybaření na RožmberkuPrvní akce na Rožmberku byla 21. 5. 2010. Přihlášení účastníci zde vyzkoušeli lov ryb na udici a rybáři tak touto akcí oficiálně zahájili trhák sezóny – rekreační rybaření na největším českém rybníce.

Destinace Třebonsko byla při tom; podílela se na této akci propagací i vlastní organizací.

Rybářské slavnosti v Třeboni a na Třeboňsku 2010

Při této příležitosti Vás zveme na rybářské závody na rybníce Rožmberk, které budou v rámci Rybářských slavností v Třeboni a na Třeboňsku 2010 (sobota 28. a neděle 29. 8. 2010).

Závody v počtu ulovených kaprů budou – jako již tradičně – druhý den slavností, tj. v neděli 29. srpna 2010. Dospělí budou závodit na zmiňovaném Rožmberku a děti na rybníku Hradeček. Na závody je nutné se předem přihlásit.

Vše o těchto závodech na webu slavností www.rybarskeslavnosti.cz.

Sportovní rybaření na Třeboňsku

Kromě Rožmberku mohou zájemci o rekreační rybaření, využít možnosti rybařit na vybraných rybnících společnosti Rybářství. Povolenku k lovu ryb na udici pro neorganizované rybáře lze letos nově koupit i u nás v e-shopu.

Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Hit Třeboňska 2010 - lov na Rožmberku, id: 7082 , rubrika: Rybaření a Rybářství
Kategorie: , zveřejněn: 26.07.2010