Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Prvomájový víkend v Třeboni

Uvažujete o jarním víkendu s toulkami v probouzející se přírodě? Chcete načerpat novou energii či zpomalit tempo pracovních dnů? Sníte o odlehlém místě, kde byste si mohli odpočinout? 

Zveme Vás: Navštivte jarní Třeboňsko, které se přímo nabízí nejen k malému zastavení či procházkám, ale i  k prvním jarním cyklovyjížďkám.

Státní svátek 1. květen příští rok vychází na úterý, a tak nám, za předpokladu, že si v pondělí můžeme vzít dovolenou, vzniká čtyřdenní volno, a tedy možnost strávit příjemný pár jarních dnů 28. dubna. – 1. května 2018 společně s rodinou či přáteli v přírodě. Buďme konkrétní: v přírodě Třeboňska a v lázeňské Třeboni!

Proměňte sen o jarním relaxu ve skutečnost!

Kultura v Třeboni a okolí

V Třeboni se v tento jarní čas už děje mnohá kultura, a některé eventy této doby jsou již tradiční: pálení čarodějnic, stavění máje, prvomájový večer s tancem pod večerní oblohou. Doporučujeme proto nečekat s rozhodnutím na poslední chvíli, ale porozhlédnout se po ubytování v Třeboni už nyní, dokud je větší výběr.

  • Kulturní kalendář těchto dnů budeme postupně zveřejňovat a upřesňovat.
  • Veškeré události a tipy (vč. prohlídek, výstav, exkurzí, kina)  naleznete v Kalendáři akcí Třeboně a Třeboňska.

Nabídka ubytování o prvomájovém víkendu 2018

K vyhledání ubytování doporučujeme navštívit náš  katalog Ubytování, který je co se týče třeboňské kotliny nabídkou objektů největší a nejobsáhlejší.

Zatím má většina ubytování poměrně dost volných kapacit; proto  budeme na tomto místě  uvádět last minute nabídky pro prvomájové ubytování až později.

 

Zobrazit ubytování o prvomájovém víkendu

Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Prvomájový víkend v Třeboni, id: 10079 , rubrika: Ubytování
Kategorie: , zveřejněn: 3.01.2017
Autor: Marie Košinová