Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Letos na dovolenou na Třeboňsku

Hodláte strávit letošní dovolenou v Čechách? Prožijte ji v malebné krajině rybníků a panenské přírody Třeboňska.

Na našem serveru Vám pomůžeme zorientovat se v ubytování, poradíme kam se podívat, dáme Vám tipy na výlety, nápady, jak strávit volný čas, a pozvánky na kulturní, sportovní a jiné události.

Ubytování

O Třeboňsko je obrovský zájem, a tomu odpovídá i velká nabídka ubytování. Třeboňsko.cz je nejnavštěvovanější turistický portál o Třeboňsku, a proto velkou péči věnujeme i našemu katalogu ubytování.

V třeboňské destinaci je nepřeberné množství ubytovacích zařízení různého charakteru. My Vám nabízíme ty nejoblíbenější  v kategoriích: penziony,  apartmány,   privátychaty a chalupy...

Pro týdenní pobyty na Třeboňsku si můžete také vybrat z nabídky  chat a chalup z katalogu našeho partnera, cestovní agentury DDS TOUR.

Památky

Na www.trebonsko.cz naleznete v sekci Kulturní památky celou řadu popisů míst a kulturních památek, rozčleněných do kategorií: Hrady a zámkyKostely a církevní památkyTřeboňské rybníkářské dědictví,  Obce na Třeboňsku

Mapy a tipy na výlet

V kategorii Turistika naleznete tipy na výlety a naučné stezky.

Abyste na svých toulkách překrásnou přírodou jižních Čech nezabloudili, k tomu Vám pomohou naše mapy.

Kulturní akce

Vedle Ubytování je na našem portále velmi oblíben Kalendář akcí, který pro vás denně aktualizujeme. naleznete v něm pozvánky na snad mnoho zajímavých  kulturních, sportovních a jiných akcí  celého Třeboňska. 


Krásnou dovolenou v Jihočeském kraji a především na Třeboňsku, Vám přeje redakce serveru Třeboňsko.cz a náš dlouhodobý partner  společnost DDS Tour.

Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Letos na dovolenou na Třeboňsku, id: 10945 , rubrika: Třeboňsko
Kategorie: , zveřejněn: 20.01.2017
Autor: Marie Košinová