Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Masážní lůžko Dry Jet

Masážní lůžko Dry Jet patří mezi relaxační procedury.

Jde o přístrojovou masáž nové generace ve speciální masážní kabině. Klient je při ní v relaxační poloze vleže masírován velkou sadou počítačově řízených vodních trysek, které simulují ruční masáž.

Charakteristika a účinky masáže Dry Jet

Dry Jet je vlastně suchá vodní masáž. Klient se nemusí svlékat ani oplachovat od emulzí a olejů, neboť nedochází při masáži k přímému kontaktu s vodou ani s fyzioterapeutem. Masáž je tak prováděna při zachování soukromí a komfortu a splňuje tím moderní představu alternativy k tradičním metodám masáže.

Při masáži se trysky pohybují dopředu a zpátky, čímž masírují tělo po celé délce nebo se mohou jednoduše naprogramovat, aby se soustředily na určitou oblast našeho těla. Při masáži lze také nastavit tlak vody v tryskách a frekvenci pulsování tak, abychom utišili bolesti a napětí svalů.

Klient leží na voděodolné folii, která se přizpůsobuje tvaru těla tak, aby poskytla příjemný pocit z celkové povrchové masáže.

Účinky této masáže jsou podle intenzity masáže relaxační (povzbuzuje tělo, stimuluje záda, krk a ramena), zklidňující (hladícími pohyby tělo přivádí k relaxaci a zklidnění), detoxikační (aktivuje lymfatický systém v tělě), uvolňující (oživuje unavené tělo, uvolňuje napjaté svaly) a estetický (intenzivní masáží stimuluje hýždě a nohy a příznivě ovlivňuje odbourávání celulitidy).

Procedura trvá 15 minut a je v lázeňském komlexu Aurora součástí nabídky Wellnescentra Aqua Viva. Je k dispozici každý den, tj. od pondělí do neděle, vždy od 7 do 22 hodin..

Komentáře
Celkem 1 komentář, poslední přidán 27.11. 2015 18:30

Katy 27.11. 2015 18:30 Odpovědět
tato masáž mi neudělala dobře,zaprvé jsem zjistila,že pro labilní jedince co trpí klaustrofobiií by tato procedura nebyla vhodná.
Po masáži, ač byla příjemná jsem se necítila dobře, bušilo mi srdce,jako kdybych běžela maraton asi tak 3 hodiny.Měla jsem těžké nohy a byla jsem velmi unavená.Ráda bych znala něčí názor,proč mi tak mohlo být.

Konec výpisu článku Masážní lůžko Dry Jet, id: 6897 , rubrika: Lázně Třeboň
Kategorie: , zveřejněn: 12.04.2010
Autor: Marie Košinová