Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Mechanická masáž - Hydrojet

Procedura Hydrojet je vlastně mechanická hydromasáž prováděná strojem stejného názvu. Jde o mechanický masážní stroj v podobě vodního lůžka se systémem řízených vodních trysek.

Popis masáže Hydrojet

Na povrchu masážního lůžka je gumová membrána, takže při masáži nedochází k přímému kontaktu těla s vodou. Pacient se v lehkém oblečení položí na záda, popřípadě na břicho, a nechá trysky masírovat celé své tělo. Pomocí manuálního ovladače lze řídit rozsah masírované plochy a pomocí zásuvné lišty po straně lůžka ovládat intenzitu masáže. Procedura trvá zhruba 15 minut.

Účinky procedury Hydrojet

Účinkem je zvýšené prokrvení kůže, podkožních vrstev a vnitřních orgánů, normalizace svalového napětí i zvýšená tvorba hormonů s pozitivním vlivem na celkové zdraví. Hydro Jet jako lázeňský masérský stroj Vám přinese odlehčení po sportovní činnosti, ale i psychické uvolnění.

Dalšími pozitivními účinky masáže Hydro Jet jsou: aktivace látkové přeměny energie, zlepšení transportu živin a kyslíku do tkání, aktivace regulace dýchání, vytvoření harmonické rovnováhy v nervové soustavě a v hormonálních hladinách, změna nálady ve vztahu k vyšší motivaci, zlepšená koncentrace, lymfatická drenáž, zmírnění bolestivých stavů, uvolnění zjizvené tkáně.

Tato procedura je nejen léčebnou procedurou, ale je zařazana i mezi volně prodejné procedury Bertiných lázní v Třeboni.

Komentáře
Celkem 2 komentáře, poslední přidán 09.03. 2019 09:44

Jarmila Poláková 24.06. 2013 11:55 Odpovědět
Hydrojet je perfekní procedura. Je mi divné, že v popisu masáže je délka trvání 15 minut, ale na Bertě trvá, dle úvahy paní primářky jen 6 minut. To než začne účinkovat prokrvení svalů a kůže, je konec procedúry. Na Auroře tato procedura trvá 15 minut, jak je v popisu doporučeno.
Jarmila Poláková 218
Esta 09.03. 2019 09:44 Odpovědět
Výborná procedura k uvolnění celého těla. Lituji,že jsem si ji neopakovala tak minimálně 3x.
Myslím,že by se dostavil větší účinek. Tak snad příště..

Konec výpisu článku Mechanická masáž - Hydrojet, id: 6893 , rubrika: Lázně Třeboň
Kategorie: , zveřejněn: 12.04.2010
Autor: Marie Košinová