Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Nezmaři - koncert v Auroře

Pozvánka ve středu 13. března 2019 do Třeboně na koncert folkové kapely z Českých Budějovic

Nezmaři - koncert a křest velkého zpěvníku v lázních

KONCERT A KŘEST VELKÉHO ZPĚVNÍKU SKUPINY NEZMAŘI.koncert skupiny NEZMAŘI, které v roce 2019 vyjde velký zpěvník. Ten obsahuje všechny písničky které během svého 40 letého působení kapela vydala na svých nosičích,  se koná v koncertním sále lázní Aurora,  od 19.30 hodin.

V průběhu koncertu zazní písně od počátku skupiny až po současnost. Diváci uslyší například písničky Ráno bylo stejný, Bodláky ve vlasech, Musíš jít dál,  Písek, Růže a další. Samozřejmě nebudou chybět ani písničky nové a další písně ze všech 14 CD kapely.

Vstupné 220,-Kč.

TIP TŘEBOŇSKA.CZ: Seznamte se s kompletním lázeňským kulturním programem!


Kdo by neznal  Nezmary?

Skupina NEZMAŘI je charakteristická vícehlasým vokálem s doprovodem akustických nástrojů. Její repertoár tvoří převážně vlastní písně ale i světová folková klasika. Každoročně odehrají přes sto koncertních vystoupení po celé ČR a Slovensku. Mají stálé publikum ve všech větších městech republiky. Za léta aktivního koncertování posbírali všechna ocenění, která se v tomto žánru udělují. Kromě plzeňských Port jsou také držiteli dvou Zlatých klíčů. Tato prestižní cena se uděluje pro nejlepší skupinu roku v kategorii Folk&Country.

Skupina má na svém kontě 13 samostatných CD a DVD Nezmaři 30 let. 

Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Nezmaři - koncert v Auroře , id: 12157 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 6.02.2019
Autor: Marie Košinová