Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

Noc divadel 2018 s Kajetánem

V rámci celostátní Noci divadel jste zváni v sobotu 17. listopadu 2018 do Třeboně do Divadla Josefa Kajetána Tyla na letošní

Noc divadel s Kajetánem


Noc divadel - den, kdy se divadle v celé naší zemi otevřou návštěvníkům v netradičním čase s netradičním programem. Ani Divadlo J. K.Tyla v Třeboni nebude výjimkou.

Program:

  • od 17.30 do 22.00 hodin bude možné kdykoli přijít, prohlédnout si prostory, které jsou jinak divákům nepřístupné, zhlédnout něco z připraveného programu nebo si vychutnat šálek kávy či čaje při poslechu živé hudby. 
  • Prohlídky s programem začínají v 18:00 a ve 20:30 hodin.
  • Vstup je zdarma, stejně jako malé občerstvení pro diváky.

Na Noc divadel 2018 zve spolek Kajetán

V  roce 2018 organizuje Noc divadel v Třeboni Divadelní spolek Kajetán v rámci oslavy 15. výročí svého vzniku. Návštěvníci se mohou těšit na putování časem, připomenout si spolu s Kajetány hry, které spolek za dobu své existence uvedl, poslechnout si veselé historky ze zákulisí a kdo bude pozorný, možná zahlédne i tajemného divadelního Fantoma. 

V průběhu večera vystoupí Helena Herrmannová, Hana Cepáková, Erika Suchanová, Petra Žilková, Jitka Havránková, Jindřiška Paďourková, Jaroslav Psík, Martin Ježek, Lukáš Rajnoch, Matěj Mikuláš Suchan a Michal Pech.

Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku Noc divadel 2018 s Kajetánem, id: 11957 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 31.10.2018
Autor: Marie Košinová