Třeboň a Třeboňsko - turistické informace

O sexu převážně nevážně - s Uzlem a Štrossem

Ve středu 20. února 2019 se bude v třeboňských lázních Aurora mluvit o sexu. S kým? Přijede Radim Uzel a doprovodí ho svými písničkami Pepa Štross.

O sexu převážně nevážně 

Tato beseda (nejen) o sexu bude ve společenském sále Aurory od 19.30 hodin.

Vstupné 140 Kč.

TIP TŘEBOŇSKA.CZ: Seznamte se s kompletním lázeňským kulturním programem!

K pozvánce na pořad v lázních o sexu

Nový, velice úspěšný a divácky velmi vděčný pořad s doktorem Radimem Uzlem. Poutavé, rozhodně poučné ale také nesmírně humorné vyprávění známého sexuologa Radima Uzla je protkáno písničkami a básněmi Villona, Preverta a Kainara v podání písničkáře Pepy Štrosse. Jde o minimálně dvě hodiny vkusné zábavy, humoru, ale i ponaučení na ještě donedávna tabuizované téma. 

Doktor Radim Uzel je lékař sexuolog a ředitel Společnosti pro plánování rodiny a sexuální výchovu. Je členem výboru Sexuologické společnosti České lékařské společnosti J.E.Purkyně, členem zahraničních odborných společností: European Association of Contraception (EAC) a International Society of Abortion Doctors (ISAD). Společnost pro plánování rodiny a sexuální výchovu, jejímž je ředitelem, je členem International Planned Parenthood Federation (IPPF). Je externím učitelem II. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. 

Publikoval mnoho populárních článků v tisku, rozhovorů, je autorem publicistických relací v rozhlase a v televizi. Za rozhlasový pořad Červené uši obdržel cenu v mezinárodní soutěži vyhlášené Populačním institutem ve Washingtonu. Každoročně se zúčastňuje desítek přednášek a besed v oblasti sexuální výchovy. 

Zábavný večer s Pepou Štrossem je trochu jinou přednáškou, po které si domů odnesete nejen poučení, ale i mírně pohmožděnou bránici od smíchu...

Galerie
rozbalit galerii
Komentáře
Celkem 0 komentářů


Konec výpisu článku O sexu převážně nevážně - s Uzlem a Štrossem , id: 12153 , rubrika: Kultura a sport
Kategorie: , zveřejněn: 6.02.2019
Autor: Marie Košinová